צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

איך הכל התחיל

חברת בלאגן, הינה מהחברות הוותיקות בתחום בישראל.

החברה הוקמה בשנת 2002 וחרטה על דגלה שינוי מהפכני בכל הקשור בסידור בתים, מעברי דירה, אריזה לפני מעבר דירה, פריקה וסידור לאחר מעבר דירה, סידור וארגון הבית בשל הרחבת המשפחה ליווי מעבר לדיור מוגן ושלל שירותים נוספים הקשורים לסידור הבית.

השיטה המקצועית והייחודית שפותחה על ידי מייסדת החברה, השתכללה עם השנים והינה חלק מתהליך ההכשרה של הצוות שלנו. השיטה כוללת מתודות עבודה מקצועיות שביניהן: בדיקת העבודה הנדרשת, תיכנון העבודה, מיון, שיטות אריזה מתקדמות, הדבקת תוויות תכולה על גבי הארגזים, פירוק ייחודי, סידור ארונות על פי שיטות חדשניות ועוד ועוד. חברת בלאגן ובראשה ווי קרביץ מעסיקה צוותים מיומנים ואיכותיים של נשים וגברים המתמחים בסידור הבית, באריזה לפני מעבר דירה או בפריקת ארגזים וסידור ארונות המעניקים ללקוחות החברה שקט נפשי ושירות ללא תחרות. בשנות פעילותה הרבות ליוותה חברת בלאגן, יד ביד, מאות לקוחות מרוצים ברגעים הלחוצים ביותר בחייהם. המיומנות, המקצועיות והצוות הקשוב הפכו מעברים אלו לקלים ונעימים.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר לפני כל שינוי משמעותי כמו מעבר דירה, סידור הבית, הרחבת המשפחה, מעבר יקיריכם לבתי אבות ועוד ועוד. אנחנו משמח לעמוד גם לרשותכם.

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן