צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מי אנחנו

כולנו רוצים לחיות בסביבת חיים נקייה, מסודרת ומטופחת.

אבל לפעמים החיים בעידן המודרני דורשים מאיתנו זמן רב והשקעה בעבודה תובענית, באתגרי המשפחה וההורות ובמשימות רבות נוספות ולא משאירים בידינו די זמן ומשאבים לעשות זאת. בנוסף, ריבוי הרהיטים, החפצים, הבגדים והניירת מוביל לעיתים לעומס גדול ונדרשת מיומנות אמיתית למיון, לארגון ולסידור כל חפצינו. בדיוק לשם כך הוקמה חברת באלגן.

 

חברת בלאגן ובראשה ווי קרביץ מתמחה בסידור בתים, מעברי דירה, אריזה לפני מעבר דירה, פריקה לאחר מעבר דירה, סידור וארגון הבית בשל הרחבת המשפחה, ליווי מעבר לדיור מוגן ושלל שירותים נוספים הקשורים לסידור הבית. החברה פיתחה ניסיון רב, שיטות עבודה מקצועיות וידע המסייע לה לעמוד לרשות לקוחותיה בשירותים אלו. אנו, בחברת בלאגן, מבינים שהעיתוי בו אנו פוגשים את לקוחותינו הוא תקופת זמן רגישה במיוחד, רוויית שינויים, לחוצה ועמוסה בטרדות ועל כן בחרנו לשים בראש סדר העדיפות שלנו מקצוענות אמיתית, שירות ברמה בלתי מתפשרת ואמינות ומחוייבות אמיתית.

 

עיקר גאוותנו היא במאות הלקוחות שחוזרים אלינו מזה שנים שוב ושוב ואנחנו מלווים אותם בצמתים חשובים בחייהם, בעת מעבר לדירה חדשה או כשעולה הצורך בסידור יסודי של הבית. הלקוחות שלנו יודעים כי השירות האיכותי שיקבלו מהצוות המיומן של חברת בלאגן יחסוך להם כסף, זמן יקר ויהפוך את המטלה לחוויה. חברת בלאגן מעסיקה צוותים מיומנים ואיכותיים של נשים וגברים המתמחים בסידור הבית, באריזה לפני מעבר דירה או בפריקת ארגזים וסידור ארונות. בכך, אנחנו מעניקים ללקוחות החברה שקט נפשי ושירות ללא תחרות כמשתקף במכתבי ההמלצה והתודה שמתקבלים אצלנו.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר לפני כל שינוי משמעותי כמו מעבר דירה, סידור הבית, הרחבת המשפחה, מעבר יקיריכם לבתי אבות ועוד ועוד. אנחנו משמח לעמוד גם לרשותכם.

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן