צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מעברי דירה – לעשות את זה נכון


מעברי דירה מי שמנוסה במעברי דירה, יכול להעיד שיש לא מעט חלקים בהליך המעבר, שאם היה מתאפשר לו, הוא היה שמח לוותר עליהם – והכוונה כמובן, לכל שלבי האריזה, ההובלה ובמידה והאריזה לא התבצע כמו שצריך, אז גם הפריקה.

ובכן, החדשות הטובות הן שיש לא מעט דרכים לייעל תהליכים באותם מעברי דירה וכחלק מכך גם את התהליכים הפחות "נחמדים" בהליכי המעבר.

ראשית כל תמיד קיימת האפשרות להאציל סמכויות ולעשות שימוש בשירותיה של חברה אשר מספקת שירותי אריזה או מסייעת בהליך האריזה וכמובן, לבחור גם בקפידה את חברת ההובלה, מה שיוריד פחות או יותר את כל הקושי מכתפיהם של העוברים. 

מעבר לכך, יש לא מעט דרכים ושיטות אשר בכוחן לייעל את הליך האריזה, גם עבור כאלה אשר מבקשים לעשות זאת באופן עצמאי.

מעברי דירה – חשיבות התכנון

בכדי שמעבר הדירה יוכתר כ"סיפור הצלחה" או לפחות יעבור בצורה חלקה, חשוב לתכנן אותו בקפידה וליישם אותו בצורה הנכונה. 

יש לקבל החלטות עם האריזה מתבצעת באופן עצמאי או שתתבצע פנייה לחברה או אשת מקצוע אשר תסייע בתהליך - כאן חשוב לציין, שקיימת אפשרות ליהנות משירות של אספקת מוצרי אריזה, מה שגם יכול להקל במידה רבה על המלאכה. 

מעבר לכך, כדאי להשכיל ולבחור בצורה מוקפדת ונבונה את חברת ההובלה, כאשר מומלץ לא להתפשר על פחות מהחברה המקצועית והמנוסה ביותר אשר תהיה זמינה למטרה, מה שיכול לחסוך ולהפחית במידה רבה חששות ולחצים מיותרים אשר טמונים בכל תהליך של מעברי דירה. 

הדרך הנכונה למעבר דירה

אם גם אתם נמצאים לקראת מעברי דירה וכחלק מכך מבקשים לקצר או להקל במידה רבה על התהליכים, אתם נמצאים במקום הנכון.

"באלאגן" הוקמה על מנת לעשות לכם סדר בבלגן הטמון במעבר דירה ובין השירותים הרבים אותם היא מציעה תוכלו ליהנות גם משירותי אריזה, פריקה וסיוע במעבר דירה.

השירותים הללו יסייעו לכם לקצר תהליכים, להשאיר בצד את כל הדאגות והטרדות אשר יכולות להוות את נחלתכם בהליך המעבר ולהתרכז בעיקר  (ההתרגשות מההתחלה החדשה אשר טמונה בהליך מעבר דירה). 

שירותי אריזה, הובלה, פריקה ועיצוב: הכול על מעברי דירה

רבים נרתעים מכל עניין מעבר הדירה, הדבר נשמע להם מאיים, מפחיד ומסובך. צוות חברת בלאגן, חברת אריזה, הובלה, סידור וארגון דירות מעל ל- 20 שנה, כאן כדי לעשות לכם קצת סדר. ארזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על תחום מעברי דירה, החל מתכנון ואריזה, ועד לפריקה ועיצוב הבית הסופי.

תכנון וארגון מקדים: מעברי דירה

ארגון וסדר הם חלקים חשובים בניצול זמן יעיל ובביצוע משימות, בפרט בזמן מעבר דירה, אריזה ופריקת חפצים. לכן אנו מגיעים עד אליכם הביתה ולפי אופי וסגנון הבית נקבע את צורת העבודה, נתכנן את אופן העבודה, נקבע פרטים ונארגן את הזמן בצורה נכונה ויעילה יחד אתכם לפי הנדרש. 

יום מעבר הדירה הוא יום לחוץ בו יש לסיים לארוז, לבצע הובלה וכן לפרוק את הארגזים. אנו מאפשרים ללקוחותינו לנשום ולתת לנו את היכולת לעזור, לתמוך, ללוות ולבצע את כל תהליך מעבר הדירה בצורה חלקה וטובה.

אריזה - יותר פשוט ממה שזה נשמע

משפחות רבות חיות חיים עמוסים וגדושים בתוך הבית ומחוץ לו, לכן אנו לוקחים על עצמנו את תהליך האריזה כולו מתחילתו ועד סופו. במהלך אריזת החפצים יתאפשר לבני הבית להמשיך להתנהל בבית כרגיל, והתהליך נמשך בין יום ליומיים לכל היותר.

את אריזת החפצים של מעברי דירה אנו מבצעים בצורה מיומנת ומקצועית, בתחכום ובחכמה כך שהכול מאורגן לפי נושאים ואזורים בבית העתידי. כל חפץ נארז בצורה מוקפדת, תוך שמירה יתרה על אריזה ועיטוף של חפצים שבירים, עדינים ומיוחדים כך שלא יינזקו. 

הובלה מהירה ונעימה

בין האריזה לפריקה ישנה הובלת חפצים מן הבית הישן למקום החדש, חלק חשוב שיש לבצעו בזהירות רבה, בעדינות וביעילות. יום ההובלה שלנו עובר בשמחה, בחיוך ובאווירה טובה ונעימה, זאת כדי לאפשר ללקוחותינו להיות רגועים ובטוחים כי ההובלה בידיים טובות.

פריקת החפצים וטאץ' עיצובי

עוד בשלב ההתחלתי של מעברי דירה האריזה נעשית בצורה חכמה כך שכל ארגז משויך לאזור אחר בבית בעזרת תיוג, כך שתהליך הפריקה נעשה בקלות ובמהירות הניתנת. פרט לפריקת החפצים בצורה מסודרת, יפה ונעימה בבית, יש לנו בעלי ובעלות מקצוע עם טאץ' עיצובי מיוחד ועדין כך שהסידורים הסופיים נעשים עד לפרט האחרון.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן