צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

איך נערכים ליום מעבר דירה


מעבר דירהנערכים בתבונה – לומדים ממקצוענים


אחד המשפטים החכמים ביותר הוא ללמוד מטעויות העבר או מטעויות של אחרים ולתכנן את יום מעבר הדירה שלכם בצורה הטובה ביותר. חוסר תכנון נכון של תקציב העברת דירה, ניסיונות לחסוך ואריזה לא מקצועית, בחירת חברת הובלה שמציעה הובלות במחירים נמוכים עד לא הגיוניים וכל דרך אחרת לחסוך בעת מעבר דירה, יכולה פעמים רבות להתגלות כטעות כגון: חלק מהדברים שארזתם בקופסה נשברו וזאת משום אריזה ללא נייר אריזה מיוחד או ניילון בועות, חברת ההובלה הגיעה באיחור של מספר שעות ללא הודעה מוקדמת ו- סידור הבית החדש לקח לכם יותר זמן ממה שחשבתם. חשוב לא לחזור על אותה טעות ולתת לחברה מקצועית המספקת שרותי אריזה / סידור בתים ושירותים נוספים, לבצע את העבודה.

 

יום מעבר דירה – חובה לעשות

  • הכנה מקדימה – כחודש טרם המעבר יש לדאוג לרשימה מסודרת של כל נותני השירות אותם בוחרים (אחרי השוואת מחירים כמובן) וכן רשימה של כל התכולה אותה מעוניינים לארוז בבית.
  • אריזה- חשוב לתכנן את כל הקשור אל אריזת דירה כחודש ימים לפני המעבר לדירה החדשה. אם אינכם יודעים כיצד להתייעל בכל הקשור אל אריזה, יש חברות המספקות שרותי אריזה דירה וכן סידור בתים שישמחו לקחת על עצמם את המשימה.
  • זורקים ותורמים- לא לשמור על דברים שאינכם צריכים. אלא אם מדובר על חפץ בעל ערך נוסטלגי, המטרה היא לא להפוך את הדירה החדשה למחסן. בנוסף, יש לזכור כי מחיר ההובלה מתבסס על משקל או מספר ארגזים ולכן ככל שכמות הארגזים קטנה יותר כך מחיר ההובלה יהיה נמוך יותר.
  • סידור בית- אם אינכם מעוניינים לבלות ימים שלמים בפריקת ארגזים וסידור של הבית, בוודאי תשמחו לשמוע כי חברות המציעות שרותי אריזת בתים, סידור בתים ושירותים נוספים ביום המעבר, והן יבצעו את המשימה תוך מספר שעות.
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן