צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

איך מקצרים שבועיים של בלאגן ליום אחד : אריזת בית מקצועית


מעבר הדירה מתקרב, ואיתו הלחץ. איך נארוז את הכל, נסדר, נמיין, נקפל, נעטוף ונפרוק. עבור רבים, בין אם מדובר על משפחות עם ילדים קטנים שעסוקות ממילא בתוך מרוץ חיים עמוס מאוד, בזוגות מבוגרים שעוברים לדיר מוגן או בכל סיטואציה אחרת, אריזת בית היא תמיד משימה מורכבת, פיזית ורגשית. כאן נכנס לתמונה הצוות של בלאגן, שהופך את התהליך לחוויה נעימה, מחוייכת ומאורגנת להפליא. כל הטרדות מוסרות מכתפיכם כהרף עין, ואתם מעבירים את השרביט אל צוות מקצועי שעושה זאת בצורה נפלאה.

 

ההיבטים הרגשיים של אריזת בית

חפצים רבים נושאים עמם משמעויות רגשיות מרגעים שונים בחיים. לעתים מעבר דירה עקב שינויים במשפחה טומן בחובו גם מסע רגשי, ובכל מקרה השינוי במקום המגורים הוא עבור רבים עוצמתי. לכן העזרה של צוות אדיב, מחוייך ומקצועי תמיד מקלה. 

בנוסף לכך רבים מאתנו נוטים לאגור בגדים, חפצים וכלי בית שכלל אינם נמצאים בשימוש. ההזדמנות למיין מה בפועל משמש אותנו, ומה תופס מקום בארון ללא כל שימוש, יכולה להפוך לחוויה נפלאה. בגד נהדר שקנינו באך מעולם לא ממש לבשנו, יכול להיות מתנה נפלאה עבור מישהו אחר שיעשה בו שימוש, והקלה אדירה עבורנו שכבר לא אוגרים אותו לחינם. כך אריזת בית ומעבר דירה יכולים להביא עמם תחושות התרעננות וההתחדשות מבורכות.

 

אריזת בית מקצועית | בלאגן

מעבר דירה: הקלת העומס הפיזי והתפעולי 

לעתים אריזה ומעבר דירה נראה כמו הר ענק שלא ניתן לטפס עליו, אך עבור אנשי המקצוע תהליך זה הוא מובנה, פשוט, מורכב מסדרת צעדים ברורים ומוכרים שהם מתפעלים בקלות וביעילות. הכול מתחיל בציוד מתאים ובשפע. לפני הכול - ארגזים גדולים וקטנים בהתאם לתכולה. ארגזים קטנים לתכולה כבדה ודחוסה כמו ספרים, ארגזים גדולים יותר לתכולה כמו ביגוד, מצעים ומגבות.

שלב הסימון הוא כמובן קריטי על מנת להפוך בהמשך את תהליך הפריקה וסידור הבית החדש למהיר ויעיל. תהליך אריזת בית וסידור מחדש שעלול להימשך שבועות, מסתיים במעבר עם צוות מקצועי תוך יום אחד בלבד. בבוקר תצאו מביתכם הישן, ובערב כבר תתרווחו על הספה בבית החדש כשהוא מסודר להפליא, נקי ומפנק. 

 

מסודר, מאורגן ומהיר: הכל על תהליך אריזת בית למעבר דירה

עיטוף, סידור וארגון החפצים בארגזים בצורה נכונה וחכמה דורשים ידע ונסיון, זאת כדי לבצע את הכל ביעילות ובמינימום הזמן האפשרי. צוות בלאגן מציגים את שירותי אריזת בית למעברי דירה, שירות מתוחכם ומקצועי בעזרתו ניתן לחסוך זמן רב בתהליך הארוך והקריטי של מעבר הדירה.

 

מדוע חשוב לארוז נכון את החפצים?

תהליך מעבר בית כולל שלבים רבים המתחילים בחיפוש אחר דירה חדשה וכלים בסידור ועיצוב סופי של הבית החדש. שלב אריזת החפצים קובע את הגעת החפצים בשלום ליעדם החדש, את יעילות וזריזות סידור הבית העתידי וכן את הזמן שיש להשקיע בכל תהליך המעבר. 

אריזת בית זוהי אינה עוד משימה שיש לסמן עליה וי שכן במידה ולא מבצעים אותה נכון היא עלולה לקחת זמן רב, ליצור חוסר סדר, לכלוך ובלאגן גדול בדירה. אנו לוקחים על עצמנו את משימת אריזת הבית מתחילתה ועד סופה, זאת תוך זהירות רבה ושילוב שיטות אריזה חדישות.

 

שיטות אריזה מתקדמות

כיצד מתבצעת אריזת הבית? תחילה, נתכנן את תהליך האריזה כולו ונאמוד את הזמן והאמצעים הנדרשים לכך זאת כדי שהכול יתבצע ביעילות. לאחר מכן נפתח את התהליך בעזרת מיון חפצים לפי קריטריונים שונים, זאת כדי לארוז בצורה המיטבית. 

שנית, בתים רבים מכילים פריט אחד או יותר בעלי משמעות סמלית יקרת ערך עבור הלקוח (כלים שעוברים מדור לדור, יצירות אומנות מיוחדות וכדומה) וכן פריטים שבירים ועדינים, לכן, כדי שלא ייגרם לפריטים נזק במהלך העברתם, אנו דואגים לעטוף אותם בחומרים רכים השומרים עליהם מפני טלטלות, כל חפץ עדין נארז בהתאמה אישית ומאוחסן בקרטון גלי בעל שכבה כפולה להגנה מפני שברים.

חלוקת החפצים בין הארגזים תיעשה בצורה חכמה לפי משקל הפריטים, כך שארגזים גדולים יכילו חפצים קלים בדומה לכריות, בגדים ועוד. לעומת זאת ארגזים בעלי נפח תכולה קטן יכילו פריטים כבדי משקל בדומה לספרים, פסלים ועוד. את כל הארגזים נקטלג בעזרת תווית זאת כדי להתמצא בין כל הארגזים בעת המעבר וכן בשלב הפריקה שאחריו.

 

אריזת בית: כבר לא סיפור גדול

עבור רבים אריזת בית מצטיירת כמשימה בלתי אפשרית המצריכה כוחות על-אנושיים כדי לעמוד בה. אנו כאן כדי לאפשר מעבר דירה קל ונוח יותר ולאפשר ללקוחות רוגע בכל הקשור לעיטוף ואריזת החפצים האישיים בבית.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן