צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

איך מקצרים שבועיים של בלאגן ליום אחד : אריזת בית מקצועית


מעבר הדירה מתקרב, ואיתו הלחץ. איך נארוז את הכל, נסדר, נמיין, נקפל, נעטוף ונפרוק. עבור רבים, בין אם מדובר על משפחות עם ילדים קטנים שעסוקות ממילא בתוך מרוץ חיים עמוס מאוד, בזוגות מבוגרים שעוברים לדיר מוגן או בכל סיטואציה אחרת, אריזת בית היא תמיד משימה מורכבת, פיזית ורגשית. כאן נכנס לתמונה הצוות של בלאגן, שהופך את התהליך לחוויה נעימה, מחוייכת ומאורגנת להפליא. כל הטרדות מוסרות מכתפיכם כהרף עין, ואתם מעבירים את השרביט אל צוות מקצועי שעושה זאת בצורה נפלאה.

 

ההיבטים הרגשיים של אריזת בית

חפצים רבים נושאים עמם משמעויות רגשיות מרגעים שונים בחיים. לעתים מעבר דירה עקב שינויים במשפחה טומן בחובו גם מסע רגשי, ובכל מקרה השינוי במקום המגורים הוא עבור רבים עוצמתי. לכן העזרה של צוות אדיב, מחוייך ומקצועי תמיד מקלה. 

בנוסף לכך רבים מאתנו נוטים לאגור בגדים, חפצים וכלי בית שכלל אינם נמצאים בשימוש. ההזדמנות למיין מה בפועל משמש אותנו, ומה תופס מקום בארון ללא כל שימוש, יכולה להפוך לחוויה נפלאה. בגד נהדר שקנינו באך מעולם לא ממש לבשנו, יכול להיות מתנה נפלאה עבור מישהו אחר שיעשה בו שימוש, והקלה אדירה עבורנו שכבר לא אוגרים אותו לחינם. כך אריזת בית ומעבר דירה יכולים להביא עמם תחושות התרעננות וההתחדשות מבורכות.

 

אריזת בית מקצועית | בלאגן

מעבר דירה: הקלת העומס הפיזי והתפעולי 

לעתים אריזה ומעבר דירה נראה כמו הר ענק שלא ניתן לטפס עליו, אך עבור אנשי המקצוע תהליך זה הוא מובנה, פשוט, מורכב מסדרת צעדים ברורים ומוכרים שהם מתפעלים בקלות וביעילות. הכול מתחיל בציוד מתאים ובשפע. לפני הכול - ארגזים גדולים וקטנים בהתאם לתכולה. ארגזים קטנים לתכולה כבדה ודחוסה כמו ספרים, ארגזים גדולים יותר לתכולה כמו ביגוד, מצעים ומגבות.

שלב הסימון הוא כמובן קריטי על מנת להפוך בהמשך את תהליך הפריקה וסידור הבית החדש למהיר ויעיל. תהליך אריזת בית וסידור מחדש שעלול להימשך שבועות, מסתיים במעבר עם צוות מקצועי תוך יום אחד בלבד. בבוקר תצאו מביתכם הישן, ובערב כבר תתרווחו על הספה בבית החדש כשהוא מסודר להפליא, נקי ומפנק. 

 

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן