צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

אריזת דירה – להיות מסודר, גם בזמן המעבר


מי שחווה את החוויה המפוקפקת של אריזת דירה בשלמותה לפני מעבר דירה, לא ישכח אותה בהקדם. הבלגן המלווה את המעבר, אובדן הכיוון והחרדה הבלתי נגמרת לשכוח משהו, לשבור או לאבד משהו, הם ללא ספק סוג של חוויה טראומטית. יחידים, זוגות או משפחות שחיים בשכירות, לאור מצבו העגום של שוק הדיור בישראל, נאלצים לחוות את החוויה הזאת יותר מפעם אחת. מדוע אריזת תכולת הדירה היא כל כך ובעייתית? איזה פתרון זמין ואיכותי קיים בעניין זה? כדאי לקרוא ולדעת.

כל הבעיות מאחורי אריזת הדירה

מרגע היוודע דבר הצורך לעבור דירה, ובהתקרב המועד לביצוע המשימה הכל כך לא פשוטה הזאת, עולה המתח בקרב כל בני הבית. המבצע המורכב של אריזת דירה יוצא לפועל, והוא דורש הרבה אנרגיות וכרוך בהרבה כאבי ראש. להלן חלק מהבעיות המלוות את אריזת הדירה:

השגת אריזות: השגת אריזות איכותיות שתאפשרנה לבצע את העבודה ביעילות, היא בעיה כשלעצמה. תמיד יימצאו הפריטים שלא מתאימים לשום מקום, ושום מקום לא מתאים להם.

העדר שיטתיות: אריזת דירה היא, ללא ספק, סוג של מומחיות. בהעדר שיטתיות, מגיע מהר מאד מצב שתוך כדי האריזה מתברר שחסר פריט חיוני או בגד או כל דבר, שבגללו יש צורך לפתוח את כל האריזות, לחטט ולקלקל את הסדר.

בלגן מתמשך: כשהאריזה לא מקצועית, היא מתבצעת באיטיות והבלגן חוגג זמן ארוך.

אריזת דירה מקצועית והתועלת שבצידה

בשנים האחרונות חדרה לתובנה הכללית העובדה שכשעוברים דירה – אפשר גם אחרת. אריזת דירה מקצועית הופכת את מעבר הדירה לקל הרבה יותר.

אריזה מקצועית ומהירה: המומחים שלנו אמונים על אריזת דירה במהירות וביעילות. בשבילם זאת לא מלאכה נוספת, שעושים אחרי העבודה, אלא העבודה שלהם, והם עושים אותה היטב, ובמהירות.

שיטתיות: אריזה שיטתית מאפשרת לדעת בכל רגע נתון היכן נמצא כל פריט. אנשי המקצוע יודעים גם לדרג את הפריטים, ולשמור את החיוניים ביותר לסוף.

אם אתם עוברים דירה, אריזת דירה על ידי המומחים של בלגאן היא הפתרון. אריזה מהירה, מסודרת ומתועדת מאפשרת גם פריקה מהירה ומסודרת של התכולה בבית החדש. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות לעצמכם את החיים הרבה יותר קלים.

 

אריזת דירה 

מעבר דירה זה תמיד עניין מורכב הכרוך בסידורים וארגונים רבים. מדידות, תאום מול חברת ההובלה, שיפוצים ותיקונים, חוזים ועוד. אנו ללא ספק נדרשים לפנות זמן ומשאבים רבים לצורך כך. בעולם של ימינו שבו החיים הם מרוץ רבים מאיתנו היו שמחים לקבל את כל העזרה האפשרית. אחת המטלות המורכבות ביותר בכל הקשור למעבר היא ללא ספק אריזת דירה. לא כולנו מאורגנים מספיק לבצע את האריזות בצורה יעילה. הנה כמה עצות אשר יוכלו לסייע לכם ולהפוך עבורכם את התהליך למעט קל יותר. העצה הראשונה והטובה ביותר היא פשוט לפנות לחברת אריזה והובלה. תמורת סכום לא גדול תוכלו להעביר את כל הכאב ראש לאנשי מקצוע ולהתפנות לעסוק בדברים אחרים. אין ספק שפנייה לחברה מקצועית תהפוך את המעבר לקל, נעים ויעיל יותר. 

טיפים לאריזת דירה 

כאמור, החיים שלנו הם מרוץ. כולנו נדרשים לתמרן בין העבודה ומטלות הבית או הלימודים, רובנו עסוקים מאוד רב שעות היום, אריזת דירה היא מטלה שיש לפנות לה זמן מתוך הזמן שגם ככה חסר לכולנו. אז מהי הדרך לעשות זאת בצורה הכי יעילה שאפשר? 

• כדאי להתחיל את האריזות מוקדם ולא ברגע האחרון, אפילו חודש לפני המעבר. זמן הוא משאב שיש לנצל ואם יש לנו אותו אז עדיף לא לעשות את הדברים בלחץ. אריזה מראש תהפוך את כל התהליך לנוח ונעים יותר עבורכם. תוכלו לעבור על הדברים בנחת, להחליט מה לוקחים ומה לא ואולי אפילו להתרפק מעט על נוסטלגיה. התחילו כמה שיותר מוקדם. 

• בצעו מיון וסינון של הדברים שלכם. מה נחוץ לכם ומה לא. סדרו את החפצים שכן דרושים לכם לפי קטגוריות. כך בעצם עובדת כל חברת אריזה מקצועית. במידה ואתם עושים זאת לבד, בצעו בעצמכם מיון. יתכן מאוד שתגלו שקיימים ברשותכם המון חפצים שאינם נחוצים לכם בשום צורה וסתם שוכבים בבית. במקום להיסחב איתם, תוכלו לתרום אותם לנזקקים לדוגמה ולעשות מעשה טוב על הדרך. 

• פנו לחברת אריזה מקצועית. יבצעו עבורכם את האריזה ויתאמו עבורכם את ההובלה והנה חסכתם שעות של עבודה ומאמץ. 

אריזת דירה – פשוט פונים למקצוענים

לא בטוחים מה לעשות כדי לארוז את כל הרכוש שלכם לקראת המעבר לדירה חדשה? אריזה בקרטונים של רכוש רב זו משימה שיכולה לקחת לא מעט זמן ולהיות לא פשוטה, והרי שאם אתם רוצים לעשות אריזת דירה בקלות, הצעד הנכון ביותר במקר הזה יהי פשוט לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לעזור לכם עם העבודה.

אם רק תחליטו לפנות אל חברה שתוכל לעזור לכם עם תהליך האריזה, תוכלו לחסוך בכך לא מעט זמן ופשוט להפוך כל תהליך המעבר לדירה החדשה להרבה יותר פשוט. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם במישור הזה.

מקבלים שירות מקיף במקום אחד

כאשר אתם בוחרים לפנות אל חברת הובלות שמציעה לכם גם אריזת דירה, אתם פשוט חוסכים בזמן רב והופכים את כל תהליך המעבר להרבה יותר פשוט בשבילכם. כך שאם אתם רוצים להיות בראש שקט עם הדרך שבה אתם בוחרים לפעול במישור הזה, אז אין לנו ספק שיהיה כדאי לכם לקחת את הנושא הזה לתשומת ליבכם.

כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, לפני שאתם בוחרים בשירות מהסוג הזה, זה יהיה קריטי שתבחרו רק בחברה שאתם יכולים לסמוך עליה שתדע להעניק לכם שירות מצוין במחיר משתלם. בדיוק בשל זאת אנו ממליצים בחום על חברת בלאגן, אשר תמיד עושה את המיטב למען כל לקוח.

בלאגן – לא מתפשרים על אריזת דירה

אם אתם רוצים לעבור דירה בקלות ולדעת שיש מקצוענים שעומדים לשירותכם לאורך כל הדרך, נמליץ לכם בחום לפנות אל חברת בלאגן, אשר תדע לעשות את המיטב למענכם ולדאוג לכך שתוכלו לעבור דירה כבר בזמן הקרוב ומבלי להסתבך יותר מידי.

תהליך של אריזת דירה יכול להיות לא פשוט, אבל כאשר המקצוענים של בלאגן עומדים לשירותכם, אתם יכולים להיות בטוחים שלא ייקח זמן רב עד שתוכלו לראות את כל הרכוש שלכם כבר בדירה החדשה. החברה גם תוכל לעזור לכם עם פריקת הרכוש לאחר הובלה, במידה ותהיו מעוניינים בכך. אין לנו ספק שזה יקל עליכם רבות.

 

אריזת דירה - פשוט קוראים לחברה מקצועית

ביצוע של אריזת דירה זהו דבר שיכול לקחת זמן רב ובייחוד בעבור אנשים לא מקצועיים. אם תרצו להקל את ההליך ולהפוך אותו לשולי, תוכלו פשוט ליצור קשר עם חברת הובלות שבין היתר מספקת גם שירותי אריזת דירה. כך תוכלו לקבל מענה שלם במקום אחד ולחסוך זמן יקר.

 

שירותי אריזת דירה - כך הם צריכים להיות

אריזת מוצלחת צריכה להתבצע במספר שלבים וזאת תוך כדי שהחברה שעושה זאת יודעת להקדיש את מלוא תשומת הלב שלה לכל שלב. ובכן, תחילה יש צורך לבצע מיון מקיף של הפריטים על פי הסוג והמיקום בבית. לאחר מכן לחפש אחר אריזות מתאימות לפריטים השונים ולבסוף לבצע את האריזה עצמה. חברה מקצועית תדע לבצע את ההליך כולו במהירות רבה ומקצועיות ותוך כדי שהיא לא מבזבזת זמן מיותר.

 

הובלות יחד עם אריזה במקום אחד

אם תרצו לחסוך לעצמכם זמן רב ולהפוך את הליך מעבר הדירה להרבה יותר פשוט, תוכלו פשוט לפנות אל חברה שתדע להציע לכם שירותי הובלות יחד עם אריזה של תכולת הדירה. כך המעבר כולו יהיה מהיר והרבה יותר נוח. כמו כן, בדרך זו תוכלו לחסוך כסף מכיוון שהחברה שתציע לכם את השירות הכולל תסכים לעשות זאת במחיר משתלם יותר אם תזמינו ממנה מספר שירותים שונים.

 

פונים אל חברת ההובלות בלאגן

רוצים להיות בטוחים בכל הנוגע לרמת המקצועיות של שירותי ההובלות שאתם צפויים להזמין? לא מעוניינים להתפשר על החברה אליה אתם צפויים לפנות? כל שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם חברת בלאגן והיא תדע להציע לכם את המענה השלם והאיכותי ביותר. תוכלו להזמין שירותי אריזת דירה יחד עם הובלות והכול יבוצע בסטנדרט הגבוה ביותר שישנו.

החברה יודעת לעשות שימוש בציוד מתאים לביצוע ההובלה והאריזה והרכבים שלה מסוגלים להתמודד עם כל קנה מידע של עבודה. תוכלו להיות בטוחים כי פנייה אל בלאגן תאפשר לכם למצוא את השירות המושלם בתחום ההובלות והאריזה ולא תצטרכו לפנות לאף אחד אחר מעתה ואילך. 

כך תעברו את זה עם חיוך: אריזת דירה נכונה

אם גם לכם המחשבה על מעבר הדירה המתקרב עושה סחרחורת קשה, קודם כל תתרווחו לאחור ותסדירו נשימה, כך זה כמעט אצל כולם. אריזת דירה היא מיומנות מקצועית שמצריכה שיטת עבודה ברורה, ניסיון וגישה טבעית. לכן לקוחות רבים בוחרים בצוות המקסים והחייכן של חברת בלאגן – כך הכול מתבצע במהירות, ביעילות ובסוף התהליך מקבלים דירה מסודרת ואפילו מעוצבת יותר. ואם שאלתם את עצמכם איך אנחנו עושים את זה, קבלו את כללי העבודה של אריזה מקצועית.

ארגון ציוד וסימון חכם בעת אריזת דירה

לפני הכול חשוב להקפיד על סימון חכם וברור של כל הארגזים. מתחילים מחיזוק כפול של תחתית הארגז בעזרת מסקינטייפ ואז חלוקת הציוד בארגזים בצורה נכונה. לדוגמה במטבח, לא נכתוב על הארגז רק "מטבח" או "מטבח שביר", אלא נחלק לארגזים בהתאם לתכולה הספציפית ואז נסמן "צלחות מטבח" או "סכו"ם מטבח".

בעת סידור המטבח החדש, נמקם את הציוד בצורה חכמה ונעימה בהתאם למקום הנכון ביותר עבורו. לדוגמה תבניות מתחת לתנור, צלחות ליד המיקרוגל, באופן כללי נימנע מ"מגירות בלאגן" כלליות. גם את ארגזיו החדרים נחלק לנושאים בהתאם, ולא נעמיס ציוד רב של  פריטים שאינם קשורים זה לזה באותו הארגז. 

בעת סידור הבגדים לדוגמה, נעדיף ככל הניתן לסדר בשורה אחת ולא בשתיים, למיין לפי צבעים ולארגן נעליים במקום נפרד. והתוצאה? כשמביטים על מדף, ארון או כל מקום אחר שסידרה מסדרת מקצועית שלנו, תמיד מרגישים "וואוו".

מוצרים שבירים, בקבוקי נוזלים או מכשירי חשמל

במקרים של נוזלים ואבקות, כמו חומרי ניקוי, תבלינים וכדומה, בעת אריזת דירה אנו תמיד מדביקים את הפקקים או המכסים, ואורזים בעמידה בלבד ולעולם לא בשכיבה, כדי שלא ישפכו בארגז. ציוד אלקטרוני אורזים בנפרד, בזהירות רבה, מרפדים היטב בכריות ובריפוד משמעותי. כל השלטים של כל הציוד החשמלי מחדרי הבית השונים, מרוכזים בארגז אחד ייעודי. 

תמונות מקבלות אריזה בשיטת דפדוף, עציצים נארזים בנפרד, בארגז פתוח כדי לקבל הובלה עדינה ומדויקת. חפצים עדינים ושבירים מקבלים תשומת לב יתירה, נעטפים בקפידה בעטיפה כפולה ואם צריך גם עם ריפוד. חפצים יקרים בעלי ערך כספי או רגשי גבוה במיוחד לבעלי הבית, מומלץ שבעלי הבית יישאו ידנית ויעבירו בעצמם ברכבם הפרטי. מניסיון רב, אם מקפידים על כל הכללים האלו בעת אריזת דירה, מגיעים אל הבית החדש בבטחה, במהירות ועם חיוך גדול.

אריזת דירה: מסטרסט שאורך שבועיים ליום אחד של חוויה נפלאה

תהליך של מעבר דירה כמעט בכל המקרים מלווה בתחושות קשות של לחץ, דאגה ועצבים בלתי פוסקים. הצורך לנהל את כל המסע המורכב, הכולל רכישה או שכירה של נכס חדש, ארגון וניקיון שלו לפני הכניסה, וכמובן אריזת דירה על כל תכולתה, ממש מדיר שינה מעיניהם של רבים. ההזדמנות לעבור את התהליך עם חברה מקצועית כמו בלאגן, שלאורך כמעט 20 שנות קיומה הפכה את האריזה וההובלה למדע של ממש, אבל מדע מהנה מלא בחיוכים, היא מתנה ענקית שאתם יכולים להעניק לעצמכם.

כל המידע בנושא אריזת דירה

הניסיון העצום שנצבר בחברה בנושא אריזת דירה מתוך אלפי דירות שזכינו לקחת אחריות על העברתן, יצר תהליך ברור המורכב מכמה שלבים אותם אנו מבצעים בשמחה ובקפדנות גם יחד. הוא מתחיל בתכנון הראשוני, בפגישה בה אנו מכירים אתכם ואת דירתכם. אנחנו מתרשמים מהתכולה, כמותה ומאפייניה ומבינים בדיוק מה הציוד ותהליך העבודה שיידרש על מנת לארוז ולהוביל את הכול בבטחה אל היעד החדש.

ממשיכים אל שלב המיון, כשהכלל המומלץ שלנו הוא:  מה שלא באמת בשימוש עובר הלאה אל מישהו שיהנה ממנו יותר. אם יש לכם בארון בגד שכבר שלוש שנים ממתין על המדף, גם אם מאוד אהבתם אותו כשקניתם, גם אם היה במכירה מדהימה ומציאה נפלאה, אם טרם לבשתם כנראה שכבר לא תלבשו וסיכויים טובים שמישהו אחר שם בחוץ ייהנה ממנו הרבה יותר. תחושת הניקיון והקלילות המדהימה שמגיעה בעקבות מיון וסידור שכזה שוות כל שנייה של מאמץ.

בשלבי חלוקת המשקלים והסימון אנו מתאימים לסוגי החפצים את הארגזים הנכונים עבורם. ספרים לדוגמה ייארזו בארגזים קטנים, מגבות, מצעים ובגדים שמטבעם בעלי משקל קל יותר יארזו בגדולים. אנו תמיד מסמנים באופן מדויק את המקום אליו הארגז מיועד להגיע בדירה החדשה כדי לחסוך זמן בשלב הפריקה והסידור מחדש.

והכול עם חיוך

את פיות הבקבוקים מדביקים ואוטמים, את החפצים השבירים מכסים היטב באריזות ובשמיכות, ואת החפצים האישיים והעדינים שלכם האוצרים עבורכם זכרונות או רגשות מיוחדים, אנו ממליצים שתיקחו בכוחות עצמכם. והכי חשוב לזכור – את כל השלבים של אריזת דירה, הובלה, פריקה וסידור מחדש, אנו עושים עם חיוך גדול והרבה שמחה, במטרה שתישארו עם חוויה נפלאה.

 

אריזת דירה

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן