להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

הובלה, אריזה ופריקה

אתם צריכים לעבור, לדירה חדשה, למשרד חדש או לכל מטרה אחרת. אנחנו בבלאגן יודעים שזו יכולה להיות חווייה מאתגרת.

לכן, ווי קרביץ וצוות בלאגן עומד לרשותכם מא' ועד ת', החל מאריזה מוקפדת, הובלה מקצועית ופריקה וסידור המקום. לכם נישאר רק ליהנות.אריזה מוקפדת - הצוות שלנו יגיע עד לביתכם יום לפני מעבר הדירה, במיומנות ובקפדנות יארוז לכם את כל הבית. לנו יש ניסיון שיהפוך את המשימה המורכבת לכאורה הזאת לחווייה זריזה ויעילה ביותר של ניקיון וסידור מופתי. האריזה שלנו כוללת תוויות אזורי פריקה. איך אנחנו אורזים? לאחר אלפי אריזות בבתים ומשרדים בארץ, מייסדת החברה פיתחה שיטה ייחודית ומדוייקת והיא מהווה כיום תורה שלפיה אנחנו מכשירים את צוות עובדינו בחברה.

 

הובלה מקצועית - צוות מיומן ואחראי של מובילים יגיע אליכם ביום המעבר ויעמיס במקצועיות את הארגזים והרהיטים שנועדו להעברה. הצוות, קשוב, מיומן ומקצועי ידאג להובלה מיטבית ולפירוק החפצים במקום המיועד כולל חלוקה לחדרים לפי ההוראות שיינתנו לו מבעוד מועד על ידי צוות האריזה ולפי הכיתוב על הארגזים. בכך חוויית ההובלה תהפוך לקלה, מהירה ומקצועית במיוחד.שירותי פריקה – ברגע שנגמרה ההובלה, שם אנחנו נהיה יחד עם הצוות שלנו , נסדר ונארגן כל ארגז ארגז למקום שלו עד שלא יישאר קרטון אחד בביתכם החדש. נהפוך את חלל הבית למקום מסודר שנעים להיות בו. בדיוק כמו שהייתם רוצים. ובנוסף, יקפיד על אפקט ה-WOW שלנו - סידור וגימור החדר כמו בקטלוג עיצוב, למשל: המיטה תהיה מסודרת כמו בבית מלון  ונחליף למצעים נקיים  עם כריות יפות. כמו כן, נתאים חפצים לנישה או למדף ריק, נטפח וגם נעצב את הבית.  

 

אז תנו למקצוענים שלנו לעשות עבורכם את כל העבודה. אריזה, הובלה ופירוק והפכו את המטלה הקשה לחווייה נעימה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר. נשמח לתת לכם שירות.

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ עם ווי השאירו פרטים:
צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן