צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הובלה אריזה ופריקה בימי קורונה


אריזה ופריקהאמנם מעבר דירה מוגדר חיוני גם בימי קורונה, אם לא ניתן לדחות אותו כמובן, אך תהליך הובלה אריזה ופריקה, הופך בימים אלו מעט מורכב יותר. הצוות המקצועי של בלאגן יגיע אליכם עם חיוך גם מתחת למסכה, עם כפפות ובכמות של אנשי צוות שמתאימה לגודל החלל ושתאפשר שמירת מרחק נכונה. ובכל מקרה כדי להתכונן נכון ליום הגדול ולהבין שאפשר לעבור את הכול ממש בכיף, ריכזנו עבורכם את כל כללי העבודה שהופכים את מעבר הדירה לחוויה נהדרת.

מארגנים ומסמנים

תהליך מעבר דירה כולל בתוכו הזדמנות להתחדשות ולהתרעננות כללית מבורכת. זה הזמן להעביר הלאה ציוד ובגדים שאתם לא באמת משתמשים בהם, לתת משהו טוב למישהו אחר ולחסוך במקום אחסון. חשוב לארגן את הארגזים בצורה נכונה, בהתאם לנושאים ספציפיים ומדויקים. בתוך המטבח נציין על כל ארגז בדיוק את תכולתו, לדוגמה נכתוב "סירים ומחבתות" ולא נסתפק בכיתוב כללי של שם האזור כמו "מטבח" או "חדר שינה הורים". 

כך נהפוך גם את תהליך הפריקה והסידור בבית החדש לקל ונעים יותר. נתחיל שם מהחפצים הגדולים לקטנים, ונדע בכל חדר באיזה סדר מדויק לפתוח את הארגזים ולפרוק אותם. צוות המסדרות המקצועיות שלנו עובד על פי תורת הסדר שפיתחה ווי בעלת החברה, וברגע שתיכנסו לחדר שהן סידרו או תפתחו ארון כלשהו שעבר תחת ידיהן, מובטח לכם חיוך ענק של "וואוו". אין ספק שיש כאן הרבה מעבר לסדר, זהו ממש מגע של יד מעצבת ונעימה, והתוצאה של בית מסודר ומאורגן משפיעה לגמרי על ההרגשה של בני הבית.

הובלה אריזה ופריקה: הפרטים הקטנים

לכל סוג ציוד ופריט בתהליך הובלה אריזה ישנם חוקים משלו. במקרה של בקבוקים ואריזות של אבקות ונוזלים כמו בקבוקי שמן ותבלינים במטבח או לחילופין בקבוקים של חומרי ניקוי, שמפו וסבון, אנו תמיד מדביקים את הפייה ומניחים בעמידה ולא בשכיבה. מוצרי חשמל עוטפים ומרפדים היטב בבדים רכים ועבים, ועציצים אנו מניחים בארגזים פתוחים לשמירה מרבית.

הובלה אריזה של חפצים מיוחדים בעלי ערך כספי גבוה, כמו יצירות אמנות, או בעלי חשיבות רגשית מיוחדת לבני המשפחה, מומלץ שבעלי הבית יובילו בעצמם. תמונות גדולות חשוב לעטוף היטב ולארוז בשיטת הדפדוף שמאפשרת פריקה וסידור מהיר בדירה החדשה, כך שתקבל מהר צורה של בית אמתי.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן