צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הובלת דירה כולל אריזה - כל המידע החשוב


אם המחשבה על מעבר הדירה, כולל שבועיים של חיים על ארגזים לפני המעבר ושבועיים נוספים אחריו עושים לכם סחרחורת כללית, הובלת דירה כולל אריזה היא מה שאתם מחפשים. ראשית אפשר להרפות ממד הלחץ ולדעת שזו התחושה עבור מרבית האנשים, ובפרט משפחות עובדות עם ילדים קטנים שמצויות בעומס כללי ממילא. הצוות המקצועי של בלאגן ישמח להציל אתכם ולהעניק לכם חוויית מעבר נפלאה, מכל בחינה שרק תוכלו להעלות בדמיונכם. 

 

כיצד מתבצעת הובלת דירה כולל אריזה

התהליך מתחיל בפגישה משותפת בביתכם, בה נכיר, נלמד את אופי התכולה בביתכם ואת מצב הנגישות של הבית הנוכחי והחדש שלכם. כך נוכל לתכנן את ימי האריזה וההובלה בצורה אופטימלית. לאורך כל התקופה עד ליומיים של האריזה וההובלה, אתם מוזמנים לחיות את חייכם בנחת כרגיל, ללא כל טרדה, דאגה או הכנות מיוחדות. כל המשימה מ- א' ועד ת' – עלינו. 

יום לפני ההובלה אנו נגיע לביצוע משימת האריזה. גם אם ביתכם גדול, עמוס בחפצים מיוחדים ובבני בית פעלתנים, תופתעו לגלות שכל המשימה תושלם על הצד הטוב ביותר תוך יום עבודה אחד. אנו נגיע עם כל הציוד הנדרש על מנת לארוז את החפצים שלכם באופן בטוח ומקצועי. נמיין אותם לארגזים שונים בהתאם למיקומם המיועד בבית החדש, נסמן כל ארגז באופן בולט וברור וכך נחסוך זמן עבודה רב בשלב הפריקה.  

אנו עובדים עם צ'קליסט עבודה מפורט ומסודר הכולל הוראות אריזה לכל סוג של חפץ ופריט. חפצים שבירים נעטפים בקפידה בעטיפות מגינות, פקקי הבקבוקים, מכסי אריזות המזון וכל מה שעלול להתפזר או להישפך עובר איטום, וגם הריהוט היקר שלכם מקבל עטיפה ותשומת לב ראויה.

 

יום ההובלה

ביום ההובלה אנו נגיע אליכם עם חיוך ושמחה, ומבטיחים להפוך אותו ליום של חוויה מהנה. ביעילות ובמהירות שיא מפנים המובילים שלנו את כל החפצים והרהיטים אל רכב ההובלה, והתכולה עוברת אחר כבוד אל ביתכם החדש. אם בנוסף לשירות הובלת דירה כולל אריזה תזמינו גם שירות פריקה וסידור, תשמחו לגלות כיצד ביתכם החדש הופך כהרף עין לבית מאורגן להפליא. עם טאץ' עיצובי נפלא, מיטות מסודרות כמו בבית מלון, מגירות מאורגנות לתפארת וכל זאת ביום עבודה אחד בלבד.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן