צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הופכים את הסיוט לתענוג: שירות אריזה למעבר דירה


שירות אריזה למעבר דירהשירות אריזה למעבר דירה מאפשר לכם להפוך את ימי הלחץ, העומס והמרוץ נגד הזמן שמאפיינים את התקופה שלפני מעבר הדירה, לימים רגועים ושמחים של הנאה מהתהליך המרענן. אז שימו את עצמכם בידיים המקצועיות של צוות בלגאן, ותנו לפנים הקפוצות מלחץ וסטרס להתחלף בפנים מחייכות ומאירות.

מה כולל שירות אריזה למעבר דירה

שירות אריזה למעבר דירה, כולל לפני הכול תמיכה בכם ובכך שתמיינו נכון את כל החפצים בביתכם, כך שלא תצטרכו להוביל שום דבר מיותר. בגדים, צעצועים, כלים שונים ומשונים, כל מה שקיים בבית צריך לשרת אתכם בפועל. אז אם אתם לא לובשים את הג'ינס הזה כבר כמה עונות, תנו למישהו אחר ללבוש וליהנות ממנו, העיקר שלא תתפסו נפח חלל מיותר כולל כל האבק, ההתעסקות והעומס הבלתי נחוץ.

לאחר שנמיין ונתרענן, אפשר לגשת בשמחה אל מלאכת האריזה. אנו נגיע עם כל חומרי האריזה הדרושים ובשפע, נעטוף בעדינות וברכות את כל המוצרים השבירים, נאטום היטב פקקים של בקבוקים ואריזות פתוחות, נדאג ששום דבר לא יישפך או ינזל בדרך. 

כמובן שנדאג לסמן באופן ברור ובולט כל ארגז ובצורה כמה שיותר ספציפית, לדוגמה נכתוב סכו"ם מטבח או צעצועים חדר ילדים – כך שנדע מראש לאן במטבח, באמבטיה או בחדר הילדים החדש מיועד כל פריט. וכמובן שמעל הכול, כולל שירות האריזה שלנו חיוך מאוזן לאוזן והרבה שמחה ואווירה טובה כל הדרך אל ביתכם החדש.

שירות פריקה וסידור

אם תרצו להתפנק עד הסוף, וגם לשמור על שפיותכם ולסיים את כל המבצע הזה בחיוך ענק וביום אחד בלבד, אתם יותר ממוזמנים להתחדש בשירות של פריקה וסידור של ביתכם החדש. כך תוכלו לזכות בבית מסודר ומאורגן באופן מקצועי, מיטות מוצעות כמו בבית מלון, מגירות ומדפים מאורגנים בחכמה ובדיוק מופלא שכל מבט עליהם מציף תחושת "וואוו" ענקית.

 לסיכום, שירות אריזה למעבר דירה, ובפרט כאשר הוא כולל גם שירות של ארגון סידור הבית החדש, הופך את יום ההובלה מיום של מתח סיוטי ליום של הנאה ושמחה. בסיומו אתם מוזמנים להתרווח בסלון החדש שלכם עם כוס קפה בביתכם החדש והמושלם.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן