צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

היכונו לשינוי מרענן: מעבר דירה בנחת


מעבר דירהמעבר דירה בדרך כלל מלווה בתהליך רגשי האופייני לשינוי משמעותי, ויכול לכלול התרגשות מהמעבר למקום החדש, חששות אם מדובר על הסתגלות ילדים או הסתגלות אחרת, רגשות המציפים כתוצאה מהפרידה מהמוכר, וכמובן איך לא – הסטרס הידוע האופייני לצורך באריזה, הובלה, פריקה וסידור מחדש! אז עם נושאי ההסתגלות הרגשית והחברתית אנו פחות יכולים לעזור, אבל בכל מה שקשור להקלה קיצונית על עומסי האריזה, ההובלה, הפירוק והארגון מחדש, אנחנו כאן מטעם בלאגן עם הבשורה. הכול יכול לעבור בשמחה, בנחת וברוגע מוחלט. 

 

איך זה מתחיל

תהליך מעבר דירה מתחיל בביקור הראשוני שלנו בו אנו מכירים את הבית, תנאי השטח והתכולה, ומזהים האם יש צורך בהובלה מיוחדת כמו לדוגמה הובלת מנוף. יום לפני המעבר אנו נגיע ליום מרוכז ושמח של אריזת הבית, וכהרף עין בשמחה ובהתלהבות נארוז באופן מקצועי את הבית כולו.

 

כל השלבים של מעבר דירה מקצועי

שירותי האריזה שלנו כוללים איטום של כל הבקבוקים והאריזות, שלא יישפך או יינזל שום דבר, עיטוף עדין ודקדקני של כל הכלים והאביזרים השבירים וכמובן אריזה של כל הפריטים בבית. אנו נלווה אתכם, נעודד וניתן כוחות לפני הכול לסדר ולהיפרד לשלום מכל חפץ מיותר. אכן, שלב נפלא ומשמח זה יאפשר לכם להתרענן, לחייך ולהיכנס לביתכם החדש רק עם מה שאמת נחוץ. ומה שלא, מוטב שמישהו אחר ייהנה ממנו. מהניסיון הרב שלנו, זה תמיד עוזר, מקל ומעלה חיוך רחב ורענן על הפנים.

כמובן שאנו מסמנים באופן ברור מאוד כל ארגז שנארז, כך שלא רק ידוע מהו החדר שאליו יש לקחת אותו בבית החדש, אלא בדיוק מה התכולה הארוזה בתוכו. כלומר לצורך הדוגמה לא רק "מטבח" אלא "צלחות מטבח חלביות". שיטה זו מקצרת משמעותית את זמן הפירוק והארגון בבית החדש.

השלב האהוב והמשמח ביותר בתהליך מעבר דירה, הוא כמובן שלב סידור הבית החדש. אפקט ה"וואוו" המשתאה של בני המשפחה, כשהם עוברים בסיום יום ההובלה ורואים את כל המיטות מסודרות כמו בבית מלון, הסלון באווירה מעוצבת, המגירות והמדפים בכל פינה מאורגנים באופן מופתי, שווה את הכול. אכן, זה נקרא לעבור דירה בנחת.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן