צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הכול על ציוד אריזה למעבר דירה


ציוד אריזה למעבר דירה | מגה מקס

בתקופה שבה עוברים דירה, יש אלף ואחד דברים לסדר. משכנתא, תיאומים שונים עד שמקבלים את המפתח, מבקרים בדירה החדשה, מכירים את הסביבה, לפעמים מתכננים שיפוצים ושיפורים ועוד מלא מלא דברים. אז מה הפלא שקל לשכוח דברים שנראים זניחים, כמו היערכות מבחינת אריזה נכונה. תתפלאו כמה רבים הם אלה שפישלו עם ציוד אריזה למעבר דירה ולאחר נותר רק לבכות על חלב שנפשך.

בנוסף, מעבר דירה טומן בחובו התרגשות גדולה לקראת התחלה חדשה, אך לצדו גם לא מעט לחצים ובעיקר מעצם המחשבה על הצורך לארוז את כל תכולת הדירה.

רוב האנשים לא אוהבים לארוז, הם לא אוהבים להסתובב ליד פחי אשפה של סופרים במטרה למצוא ארגזים, הם לא אוהבים את הרעיון שהם צריכים לפנות את הזמן בשביל לבצע אריזה מסודרת והם גם לא אוהבים את עצם הפעולה של האריזה.

האור בקצה המנהרה עבור אותם אנשים, טמון בעובדה שיש מספר פעולות אשר בכוחן לקצר ולייעל עבורם את התהליכים. 

אחת מהפעולות הללו הן חברות אשר מספקות ציוד אריזה למעבר דירה המותאם לדרישות ולצרכי העוברים.

 

ציוד אריזה למעבר דירה כדאי להתחיל לארגן מוקדם

תמיד כשדוחים דברים לרגע האחרון, סתם נכנסים ללחץ וחבל. דירה לא עוברים מהיום להיום (בדרך כלל). מומלץ להתחיל לארגן מוקדם ציוד אריזה למעבר דירה. בצורה כזאת, לא נתקעים בסוף עם ציוד לא מתאים או שבכלל חסרים דברים לאריזה. כשזה קורה, ברגע האמת, זה מאוד לא נעים

 

סוגים שונים של ציוד אריזה למעבר דירה

ציוד אריזה למעבר דירה יכול לכלול: ארגזים, נייר פצפצים, גלילי דבק ועוד מגוון רחב של אמצעים, אשר ייעודם להבטיח אריזה איכותית ושמירה מקסימאלית על תכולת הארגזים.

כמובן,  שקיים שוני בין ציוד וצורת האריזה של כלי מטבח שבירים לדוגמא, לבין זה של בגדים. 

כאן החדשות הטובות הן שברוב המקרים, חברות אשר מספקות ציוד אריזה למעבר דירה, יבדוק תחילה מול הלקוחות שלהם מהם בדיוק מעוניינים לארוז, על מנת לספק להם את הסוגים הרלוונטיים של ציוד האריזה כמו גם את הכמויות הנכונות.

במקרים רבים, ניתן יהיה לקבל גם ייעוץ מנציגי החברה, לגבי הדרכים והשיטות הנכונות לאריזת סוגי התכולה השונים. 

ציוד אריזה איכותי למעבר דירה, הוא בעל כוח לייעל ולקצר משמעותית את הליך האריזה ובעקיפין גם לקצר את הליכי הפריקה בדירה החדשה.  

 

התאימו את כמויות הציוד לפריטים שאתם מעבירים 

קחו לכם את הזמן לבחון את שלל הפריטים, הציוד, הריהוט, המשחקים, כלי המטבח וכל היתר. העריכו בצורה יעילה כמה חומרי אריזה תצטרכו כדי לעטוף ולסדר את הכל. אם אתם קצת מתקשים, ערכו רשימה מסודרת. תופתעו עד כמה שזה פשוט, כשמקדישים לכך לא כל כך הרבה זמן. אגב, טיפ מעולה – זה הרגע להחליט האם בכלל יש דברים בבית שלא נחוצים לכם. תרומות של בגדים, ספרים, צעצועים ישנים וכדומה. גם עושים מעשה טוב וגם צריך להשקיע פחות באריזה ופריקה. מה רע? 

 

לא להסתפק בקרטונים סוג ב'

לא כדאי להסתפק בקרטונים סוג ב' כדי לארוז דברים חשובים. אם אספתם קרטונים מפה ומשם והם מתפרקים בזמן המעבר, זה מאוד לא נעים. חוץ מזה חשוב שיהיו גם ניילונים, פצפצים ומדבקות שעליהן תוכלו לרשום מה ארוז בכל קופסא או בכל ארגז. טוב שיהיו עיתונים ישנים שיכולים לשמש בתור "בולמי זעזועים" כעטיפות של כלים חשובים. כמו כן, ארגנו ציוד אריזה למעבר דירה שמתאים לעיטוף יותר רציני כמו שקיות וואקום. זה יכול מאוד לעזור כאשר רוצים לארוז טוב ויעיל בגדים ומצעים. 

 

מקצרים ומייעלים תהליכים

אם גם אתם זקוקים לציוד אריזה למעבר דירה, תשמחו לגלות שאתם נמצאים במקום הנכון למטרה. הצוות המקצועי של "באלגן" יגיע אליכם עם ציוד אריזה למעבר דירה, איכותי ומקצועי ויבצע עבורכם את האריזה בצורה מקצועית ומסודרת ותוך התאמה להעדפותיכם ולדרישותיכם הפרטניות בתחום.

אריזה מסודרת ואיכותית תקל עליכם בצורה משמעותית את הפריקה בדירה החדשה, תקל עליכם את כל ההעברה ותאפשר לכם להתמקד בהתרגשות הטמונה במעבר ולהיות רגועים לגבי כל השאר.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן