צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

המקצוענים שגורמים לזה לקרות: מעברי דירה חלקים ונוחים


מעברי דירהמעברי דירה גורמים לרבים להיכנס ללחץ, מתח ואפילו לחוש חרדות וכאבי ראש. איך מתמודדים עם אריזה של כל התכולה הזו? איך אורזים את הכול בזמן? איך מכניסים סדר בבלאגן האטומי אחרי המעבר? שאלות כאלו ואחרות מטרידות את המנוחה והופכות את כל התהליך הצפוי למעמסה עצומה. אבל מהצד השני רבים כבר גילו את הקסם המדהים הטמון בהובלה עם מקצוענים – שקט נפשי נפלא, תהליך שמתבצע בנעימים ובחיוכים, ולאחר המעבר בית מסודר ונעים ממש כמו בית מלון כבר ביום המעבר. המומחים של בלאגן מסבירים איך זה קורה.

מעברי דירה מתחילים באריזה נכונה

שלא כמו בדיקת היטל השבחה לפינוי בינוי, אריזה נכונה מתחילה כמובן במיון נכון. שלב ראשוני זה לבדו, כבר מכניס תחושה מרעננת ונפלאה, ומעלה חיוכים על פניהם של רבים. אולי תופתעו, אך דווקא ובמיוחד על פניהם של אלו שהתרגלו לאגור ולצבור. "אולי אלבש בעתיד", "אולי אעשה בזה שימוש בעונה הבאה", "אולי מישהו בבית יצטרך" ועוד כהנה וכהנה הסברים ומשפטים שבסופו של דבר מתרצים את הנטייה לאגור שלא לצורך. נטייה שעולה לנו מבלי שנשים לכך לב, באנרגיה רבה ובהמון מקום בבית בכלל ובארונות בפרט.

ברגע שמקבלים החלטה שכל פריט לבוש שלא לבשנו במהלך השנה החולפת על כל עונותיה, פשוט עובר הלאה למישהו אחר שיעשה בו שימוש וייהנה ממנו יותר, ושכל מכשיר חשמלי או אביזר אחר שלא באמת משמש אותנו יימסר גם הוא, תהליך המיון מתבצע בקלות. תחושת ההקלה מתפשטת תוך שניות, וחללים נקיים רבים מתפנים בבית ובהרגשה, ובו בזמן מאפשרים לארוז בזמן קצר הרבה יותר.

אריזה, הובלה ופריקה

ככל ששלב האריזה מדויק וממוקד יותר, כך שלב הפריקה בבית החדש מהיר וקל יותר. במהלך מעברי דירה כדאי להפריד חפצים לארגזים בצורה ברורה ולכתוב עליהם עם טוש עבה שחור באופן מפורט ככל הניתן. לא רק כיתוב של "מטבח", אלא פירוט של "סירים מטבח", "צלחות מטבח", "מגבות חדר אמבטיה גדול" וכן הלאה. המובילים יניחו את הארגז בחדר המתאים, והפורקים יבצעו עבודתם תוך תכנון מיטבי ובמהירות שיא.

לאחר פריקה מהירה, מגיע שלב הסידור המפנק. הצוות שלנו יותיר את החדרים שלכם עם מיטות מסודרות כמו בבית מלון, מגירות מאורגנות להפליא וסלון עם טאץ' מעוצב. הבית כולו ישרה עליכם ועל כל מי שייכנס בדלת אפקט "וואוו" מרגש. אכן, מעברי דירה יכולים להיות חוויה נפלאה.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן