צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הצוות שלנו

חברת בלאגן, הינה מהחברות הוותיקות בתחום בישראל. החברה הוקמה בשנת 2002 על ידי ווי קרביץ וחרטה על דגלה שינוי מהפכני בכל הקשור בסידור בתים, מעברי דירה, אריזה לפני מעבר דירה, פריקה וסידור לאחר מעבר דירה, סידור וארגון הבית בשל הרחבת המשפחה ליווי מעבר לדיור מוגן ושלל שירותים נוספים הקשורים לסידור הבית. לשם כך, חברת בלאגן מעסיקה צוותים מיומנים ואיכותיים של נשים וגברים המתמחים בסידור הבית, באריזה לפני מעבר דירה או בפריקת ארגזים וסידור ארונות המעניקים ללקוחות החברה שקט נפשי ושירות ללא תחרות.

הצוות שלנו כולל נשים וגברים ישראלים שעברו הכשרה מקצועית אצלנו ומועסקים מזה זמן רב בחברתנו. אנו שולחים לכל עבודה צוות המונה שני עובדים ואחראי משמרת. ביחד, הם יכולים להתמודד עם כלל האתגרים הכרוכים בסידור, אריזה ופריקה ולהתמודד עם הצרכים המשתנים של כל דירה או בית. בנוסף, אנחנו מקפידים שהצוות יגיע עם מצב רוח נהדר ואנרגיה מרוממת  לסיוע באתגרים בתקופות של מעברים ולביצוע הנכון של עבודה יעילה, איכותית ושמחה.

כלל העובדים שלנו מכבדים את ההזדמנות שניתנה להם לקחת חלק בחייכם ומגיעים לעבודה נקיים ומסודרים ולבושים במדים נקיים ומסודרים של החברה. אחראי המשמרת מלווה את העבודה ומסייע מניסיונו רב השנים לייעל אותה ולפתור את כל האתגרים הרלוונטיים לפרוייקט. ביחד, כולנו קשובים ואיכפתיים לצרכי הלקוחות שלנו וזוכים לשביעות רצון גבוהה של לקוחותינו.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר לפני כל שינוי משמעותי כמו מעבר דירה, סידור הבית, הרחבת המשפחה, מעבר יקיריכם לבתי אבות ועוד ועוד. הצוות שלנו ואנחנו משמח לעמוד גם לרשותכם.

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן