צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הקלות המדהימה שמגיעה עם המקצועיות: אריזה למעבר דירה


 אריזה למעבר דירה מדהים עד כמה ידע מקצועי יכול לחסוך לנו אינספור שעות של עבודה, מאמצים וגם המון עצבים, תסכולים ושאר רגשות לא נעימים. זה נכון בתחומים רבים, ואולי בולט במיוחד בתחום של מעברי דירה. אז אם גם בכם המחשבה על אריזה למעבר דירה מעוררת תחושות על הטווח שבין לחץ, דאגה וסטרס לייאוש ואפיסת כוחות עוד לפני שהתחלתם, הגעתם למקום הנכון. כל המידע על אריזה מקצועית, יעילה ומתוקתקת, מאת מומחי העל עתירי הניסיון של חברת בלאגן.

איך מתחילים אריזה למעבר דירה 

ידוע שבחיים השלב הכי חשוב בכל תהליך הוא ההכנה, ובכל מה שקשור לאריזה לקראת מעבר דירה העיקרון הזה נכון להפליא. שלב ההכנה בהקשר זה כולל מיון של כל החפצים שלכם לחפצים שנשארים וממשיכים אתכם, ולעומתם חפצים שנמסרים הלאה או פשוט מושלכים לאשפה. רבים מדווחים ששלב זה העלה בהם תחושות רעננות, שמחה וקלילות, בנוסף לכך שייעל להפליא את שלב האריזה. 

אז אם אתם מתלבטים לגבי הסוודר במחיר מציאה שרכשתם לפני שנתיים ומאז לא לבשתם אפילו פעם אחת כי פשוט לא היה לכם לאן – אל תתלבטו ופשוט תמסרו אותו למישהו שעשוי ליהנות ממנו באמת. אם לא לבשתם אותו כל כך הרבה זמן, כנראה שהוא ימשיך להעלות אבק כל הדרך אל דירתכם החדשה וגם שם בנפח החלל המיותר שיתפוס לכם על המדף. 

שלבי ההמשך 

כדי לקצר תהליכים בשלב פריקת הציוד בבית החדש, חשוב לארוז כל פריט בארגז המתאים לו ולסמן היטב ובבירור. זאת אומרת שלא מספיק לכתוב על הארגז "מטבח" אלא כדאי לפרט – סכו"ם מטבח, צלחות בשריות מטבח וכן הלאה.

לקראת אריזה למעבר דירה היערכו מראש עם מספיק חומרי אריזה, ארגזים נקיים, מסקינטייפ ,מספריים וטוש שחור, וצאו למשימה בשמחה. שימו לב לאטום את כל האריזות המכילות אבקות וחומרים מתפזרים, בקבוקים מלאים בנוזל וכדומה כדי למנוע תאונות בלתי נעימות. עטפו היטב כל מוצר שביר, וקחו עמכם באופן ידני כל פריט שחשוב ויקר לכם במיוחד כמו חפצי אומנות עדינים, או כלים יקרים שעוברים מדור לדור. 

וכמובן שאם אתם רוצים לצאת ולשתות קפה בים, בזמן שהמקצוענים עושים את העבודה במקומכם, אתם מוזמנים להזמין אצלנו שירותי אריזה למעבר דירה. ואם תזמינו גם שירותי סידור לדירתכם החדשה, תחזרו כבר באותו היום בסיום ההובלה אל בית מסודר להפליא, עם מיטות מוצעות כמו בבית מלון ולאווירה מעוצבת ומפנקת.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן