צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

השינוי המדהים בסידור וארגון הבית


סידור בתים וארגונם תורם רבות לנוחות,לנגישות,לאווירה וכמובן לתחושה הכללית החיובית של הגרים בבית. סידור ארונות מטבח למשל יכול לעשות קסמים בדיוק כמו שארון הבגדים והמקרר יהיו מסודרים. הכל ידוע וברור היכן נמצא בסדר מופתי.

השינוי מדירה מבולגנת למסודרת הוא מהקצה אל הקצה. אתם או אורחיכם ירגישו מיד בשינוי שחל בדירה, הבית יראה לכם מואר יותר, זוהר יותר ופשוט יפה יותר בייחוד אם הוא גם צבוע. עיצוב הבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לחשוב עליהם, עיצוב מדהים ישרה בבית אווירה מדהימה וכולנו רוצים שבבית שלנו תהיה אווירה מיוחדת ונעימה.

ציוד אריזה למעבר דירה

ארגון מעבר דירה אינו דבר פשוט, לפני המעבר יש לדאוג למיין את מה לארוז ולעטוף את מה שניתן (מה שלא תעשה חברת ההובלה) כשפנייה למסדרי בתים מקצועיים או חברת אריזה והובלה תקל בהרבה את העניין. לכן ציוד אריזה למעבר דירה כגון מספר סוגי ארגזים כגון אטומים לנזילות, ארגזים כפולים לדברים שבירים ויקרי ערך, אריזות בגדלים שונים, כריות פצפץ,מדבקות לרישום תכולה וניילון ייחודי לעטיפת ריהוט ושטיחים. במצב הזה אין יותר נוח ופשוט שכן כעת הכל יהיה מוכן להעברת תכולת הבית למשכנו החדש.  

 

סידור ארונות המטבח וחדרי השירות

להרבה נשים המטבח הוא המקום החשוב ביותר בבית ועל כן סידור ארונות המטבח הופך למשמעותי ביותר כשאר מקומם של מכשירי החשמל וסידור הסירים יקל ויתרום לנוחות תפעול המטבח,להלן מספר דגשים:

  1. אחסון כלי מטבח שלהם שימוש יומי ימוקם במקום אשר נוח ביותר לבעלי הדירה
  2. התקנת תאים בצידי המזווה לחטיפים ושקיות מזון
  3. כפפות תנור יהיו תלויים על ווים מודבקים בצידי הארון או על הקיר
  4. השתמשו במדפי מתכת ניידים בתוך הארון כדי לנצל את שטח הארון לכלי המטבח בסידור אנכי
  5. תליית מתקן לרולר נייר ניגוב (בשימוש תמידי במטבח)
  6. אחסון מגשים ותבניות בתוך מדפים בעלי תאים
  7. לנייר אלומיניום וניילון נצמד ניתן להתקין בצידי הדלת תאי מתכת או פלסטיק גבוהים

אלו טיפים קטנים אך מנצחים.

סידור הסלון וחדרי הבית לאחר המעבר

אין ספק שמעבר דירה הוא לא קל אבל צביעת דירה ריקה כחלק מהמעבר באופן טבעי קלה יותר מאשר צביעת דירה שאתם כבר גרים בה ואם יש לכם אפשרות לבצע את הצביעה בטרם הכניסה לבית אתם בהחלט מוזמנים לעשות זאת. לאתר שנצבעה הדירה והתקרות תוכלו להעביר את תכולת הבית, על מנת לחסוך זמן ולבחור בנוחות מומלץ לפנות לחברה לסידור וארגון בתים לסידור שתכולת הבית שעבר. דירה מבולגנת ויותר מזה לא צבועה ומלוכלכת משפיעה במישרין על הרושם של כל מי שנכנס אליה, באופן טבעי בית מסודר ונקי גורם לשינוי רדיקלי בתחושה הכללית. 

 

חברת אריזה והובלה מקצועית 

בשורה התחתונה, ההחלטה החשובה ביותר שתעשו הקשורה בצביעת הדירה היא איש המקצוע שתבחרו שיבצע אותה. אם תעשו את זה לפני המעבר או אחרי המעבר זה פחות קריטי, העיקר שתבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר שאתם יכולים.

בחיפוש פשוט ברשת תמצאו לא מעט אנשי מקצוע, חלקם טובים וחלקם טובים פחות, חלקם יציעו לכם מחירים גבוהים וחלקם מחירים נמוכים, חלקם בעלי ניסיון וחלקם חדשים בתחום. המטרה שלכם היא למצוא איש מקצוע שיהיה גם מקצועי, גם בעל ניסיון וגם לא יקרע לכם את הכיס. אם אתם מכירים חברים או שכנים שהשתמשו בשירותי סידור דירות מקצועיים תוכלו גם אתם להשתמש בהם וחסוך זמן,כאב ראש ואנרגיות ת אך זכרו היטב שלא כל איש מקצוע שמתאים לשכן או לחבר שלכם בהכרח יתאים לכם. כאשר יגיע איש המקצוע הנכון והמתאים לכם ביותר אתם תדעו שזה הוא ואז תוכלו להתחיל בעבודה. 

ציוד אריזה למעבר דירה

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן