צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מחפשים חברת אריזה והובלה?


אם אתם מחפשים חברת אריזה והובלה בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. מיד נספר לכם על חברה שמשאירה אבק תרתי משמע לכל החברות האחרות בתחום, אבל קודם כל בדקו אם חברת האריזה/הובלה שלכם עושה את כל זה:

• תכנון – בדיקת הדרישות והצרכים הספציפיים של האריזה וההובלה ותכנון שלבי העבודה

• מיון – מיון החפצים שלכם לפני תחילת העבודה

• אבזור – שימוש בשיטות אריזה מתקדמות ובציוד משוכלל ששומרים על החפצים שלכם מכל משמר.

• חלוקת משקלים – חלוקת החפצים שלכם לארגזים השונים לפי משקל.

• יעילות – אריזת החפצים שלכם בצורה היעילה ביותר שתבטיח שלושה דברים: מצוי מקסימלי של שטח האחסון, מניעת קריסה של ארגזים כבדים וערימת ארגזים אחד על השני כדי לחסוך במקום בהובלה.

• אריזת חפצים שבירים –שימוש בארגזים כפולים (שתי שכבות של קרטון גלי) ובאריזות יחודיות כדי לארוז חפצים שבירים

• אריזת בקבוקי משקה/חומרי ניקוי – אריזה שכוללת הדבקת פיות הבקבוקים כדי למנוע נזילות ועיטוף בנייר. 

• אריזת ציוד אלקטרוני – אריזה שכוללת שימוש בכריות או שמיכות כדי להגן על הציוד בצורה המיטבית.

• אריזת בגדים – אריזה שכוללת נייר אריזה שמשמש להפרדה בין הבדים לארגזים. 

 

סימנתם וי רק ליד חלק מהדברים? אתם צריכים חברת אריזה והובלה אחרת

אם סימנתם וי רק ליד חלק מהשירותים זהו מבחינתנו הסימן לדבר אחד – אתם צריכים לפנות לחברת אריזה והובלה אחרת ובמילים אחרות – לחברת בלאגן שמתמחה באריזה ובהובלה ושעושה את כל זה ועוד, למשל פריקה לאחר מעבר דירה.

עבודת החברה מבוססת על ניסיון רב, על שיטות עבודה מקצועיות ועל ידע שמאפשר לכם ליהנות מראש שקט לפני, אחרי ובמהלך ההובלה. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי בחברה עובדים אך ורק עובדים מיומנים, כלומר אנשים שזהו מקצועם ומומחיותם כך שאתם הלכה למעשה בידיים המקצועיות הכי טובות שיש.

 

ועכשיו לטיפים

ידע בנושא ההובלות יעזור לכם להבין איזו חברת אריזה והובלה תתאים לכם וכמובן תמנע מכם להשכיר את שירותיהן של חברות "חובבניות". הנה כמה טיפים הכרחיים:

1. חברה בעלת שם מוכר – מומלץ ורצוי עד מאוד לבחור בחברה מוכרת. תוכלו לבצע סקר באתרי האינטרנט השונים ולשאול חברים ומכרים עם אילו חברות הם עבדו בעת המעבר דירה והאם כדאי להשכיר את שירותיהם. ביקורות ודעות של אנשים שאתם סומכים עליהם הינם המקור האמין ביותר שיהיה לכם.

2. רישיונות ומסמכים רלוונטיים – כל חברה אר מתמחה בהובלות ואריזות בתים זקוקה לרישיון מוביל על פי חוק. המסמך עצמו כולל בתוכו סעיפים כגון קיומו של רישיון נהיגה ברכב כבד, אישורי חניה באוזרים ספציפיים עבור הרכב, ובנוסף, כאשר חברה מציגה בפניכם את המסמכים הללו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהציוד עמם הם עובדים נבדק ונמצא בטוח ומיועד לשימוש מעברי דירות ונשיאת משקלים כבדים.

3. מתקשרים בזמן – חברות ההובלה השונות עמוסים במרבית השנה ובמיוחד בחודשי הקיץ כאשר מעברי הדירות בשיאן. מומלץ לקבוע כמה חודשים מראש עם חברת ההובלה בכדי שכאשר יגיע היום המיוחל תדעו שאתם בידיים אמינות וטובות ואינכם זקוקים לסגור הובלה מתוך מקום של לחץ.

4. הצעות מחיר  - חברות מקצועיות אשר עוסקות בתחום באופן אחראי ויסודי, יגישו ללקוח הצעת מחיר מפורטת ומותאמת לצרכיו האישיים תוך כדי הסברים ונימוקים על גביית הכספים. לצורך העניין, פירוט הוגן ואיכותי יכלול את הסכום של המעבר הכולל, כמה ימי עבודה, כמה כוח אדם חברת ההובלה זקוקה למשימה ומה הם הרהיטים והחפצים השונים שי להעביר מיעד א' ליעד ב'.

 

ואולי תופתעו, אבל כדי ליהנות מכל זה עליכם רק לבחור את אופן יצירת הקשר עם החברה : חיוג לטלפון 03-1234567- שליחת מייל לכתובת balaganoffice@gmail.com, השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה או יצירת קשר באמצעות הרשתות החברתיות פייסבוק, פינטרסט, טוויטר, אינסטגרםויוטיוב. דבר אחד בטוח – מדובר בחברת אריזה והובלה ברמה שטרם הכרתם.

חברת אריזה והובלה

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן