להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

חברת אריזה והובלה - מחיר ותוצאה


בחירה נכונה של חברת ההובלה לפני מעבר לדירה חגשה, היא בעלת חשיבות רבה. בעת ביצוע העסקה מבקשת כל חברת הובלה ואריזה מחיר עבור השירותים שהיא מעניקה. כיצד לבחור את חברת ההובלה והאריזה הטובה ביותר? מהן הנקודות שיש להתעכב עליהן בעריכת ההסכם למעבר דירה? איזו חברה מעניקה שירותים ברמה הגבוהה ביותר? כדאי לקרוא, התשובות בהמשך.

חברת אריזה והובלה - מחיר למעבר דירה

הבחירה של חברת ההובלה והאריזה לפני מעבר דירה, היא חלק בעל חשיבות מרובה בתהליך. למרבה הצער, בין החברות והמובילים השונים ישנם רבים שאין להם הניסיון או הידע הדרושים, או שההגינות שלהם מוטלת בספק. בנוסף, יש לוודא שלמוביל יש את כלי הרכב המתאים לביצוע ההובלה, בעיקר כשמדובר בתכולת בית, שעשויה להיות רבה מאד. להלן מספר אמות מידה שבאמצעותן ניתן לקבוע עם חברת הובלה ואריזה מחיר עבור השירות, ואת האופי המדויק שלו.

מהן הנקודות שיש להתעכב עליהן

הגעה של נציג לבית: הדבר החשוב ביותר הוא – לא לקבוע מחיר לביצוע מעבר הדירה בטלפון. לעיתים מזומנות נקבע מחיר בטלפון, שהמוביל מנסה לשנות ביום ההובלה, אם בכלל הגיע ולא מצא הובלה במחיר טוב יותר לאותו היום. יש לקבוע מחיר ואפילו רצוי לחתום חוזה הכולל סנקציות כנגד הצד שהפר אותו.

אריזות של המוביל: מרבית המובילים כיום מספקים בעצמם את האריזות להובלה. ההשקעה הזאת משתלמת, כיון שהאריזות אחידות וניתן לסדר אותן בקלות ברכב המוביל. בנוסף, אספקת האריזות יוצרת סוג של מחויבות אצל המוביל.

פוליסת ביטוח: רצוי מאד לבדוק ולוודא שלמוביל יש פוליסת ביטוח למקרה של גרימת נזק. הפוליסה כאמור מעניקה סוג של ביטחון, בעיקר אם ההובלה כוללת ציוד וריהוט יקרים. כאשר קובעים הנציגים של חברת הובלה ואריזה מחיר עבור השירות שלהם, הם חייבים להגדיר גם מה שהם לא יכולים לעשות.

אם אתם מצויים לפני מעבר דירה, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולקבוע עם חברת הובלה ואריזה מחיר ותנאים המתאימים לכם. המומחים של בלאגן מסייעים בסידור תכולת הדירה, העברת הריהוט והציוד וכן בסידור הבית לאחר המעבר. זאת במטרה להקל עליכם ולאפשר לכם לחזור לשגרה זמן קצר מאד לאחר המעבר. 

חברת הובלה ואריזה מחיר

צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן