צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

טיפים לסידור הבית באווירה הנכונה


כולנו מודעים לכך שסידור הבית אינו תהליך פשוט ונדרשת לכך המון מוטיבציה, סבלנות ונכונות לארגן את כל החפצים. בית סטנדרטי מכיל המון פריטים כגון רהיטים לסלון, רהיטים לחדי השינה, כלי מטבח שונים, מנורות, דברי אחסון, ניירת וחפצים נוספים שלרוב אנו מגלים רק לאחר ביצוע סדר מאסיבי.

 

טיפ ראשון מתוך הטיפים לסידור הבית: ערכו רשימה! 

אנחנו יודעים שאתם אולי לא טיפוסים של רשימות, ואולי רק המחשבה על עריכת רשימה עושה לכם כאב ראש. למרות זאת, רשימה היא המפתח לסדר בכל הנוגע לניקיון וצחצוח הבית ויותר מכך, הוא יסייע לכם לשבת רגע עם עצמכם ולהיכנס לפרופורציות הנכונות. חלקו את הבית לחדרים וכתבו בתתי סעיפים, מה תרצו לסדר. 

לאחר מכן, כתבו הכל לפי הסדר, כלומר איזה חדר תרצו לנקות קודם ובתוכו, מה הכי דחוף לנקות. אנחנו ממליצים על שיטת הכרטיסיות, שאותן ניתן לתלות על המקרר וכך להזכיר לעצמכם מה לסדר ומתי. מעבר לכך, היו גמישים וקחו בחשבון שדברים יכולים להשתנות (מבחינת הסדר והדחיפות). 

 

טיפ שני: חלקו משימות כמו בצבא, אבל בכיף

אין מה לעשות חברים, בניקיון כל בני המשפחה צריכים להשתתף, חוץ ממי שקטן מדי כמובן. הפכו את זה אפילו ליום כיפי עם הילדים, חלקו פרסים, תנו נקודות, השמיעו מוזיקה וכד'. זה טיפ קסם שעובד ברוב המוחלט של הבתים ולכן, הוא חשוב ביותר (אולי יותר משאר הטיפים לסידור הבית שניתן כאן). 

 

טיפ שלישי: עבדו לפי לו"ז

התייחסו לניקיון הבית כאל משימה עסקית, הדורשת לו"ז ועמידה בלוחות זמנים. קחו בחשבון שלא תמיד תעמדו בלו"ז, אבל מבחינה פסיכולוגית, העניין הזה יסייע לכם להיכנס למסגרת. 

 

טיפ רביעי: הזכירו לעצמכם כמה אתם אוהבים שהבית נקי ומסודר!

כולם ללא יוצא מן הכלל, נהנים ברמה כזו או אחרת מבית מסודר: גם אתם, גם הילדים, גם החמות, גם הסבתות וכו'. לכן, לא יזיק אן ברגעי משבר, תזכרו מפעם לפעם בכמה שאתם מצפים לראות את הבית מסודר כבר, ושהמטרה לא רחוקה כמו שהיא נראית (קצת דרמטי, אבל נכון). 

 

טיפ חמישי: הערכת זמנים 

לפני שאתם מוציאים את כל חפציכם מהארונות ומקומות האחסון השונים, קחו רגע למחשבה ונסו להבין כמה זמן תאלצו לבלות בארגון וסידור כל החפצים. בכדי לקבל מושג טוב יותר, נסו להבין היכן אתם הולכים לארגן כל פריט. לדוגמא, אם נכנסתם לחדר השינה ואתם מבינים שעליכם לארגן אותו מחדש, פתחו את הארונות, את המגירות ואת כל הקופסאות שבהם אתם מאחסנים דברים והחלו להכניסם במסודר. 

 

טיפ שישי: מקומות אחסון 

כמובן שבכדי לארגן במסודר את כל החפצים שלכם, חשוב שיהיה מספיק מקום. לצורך העניין, אם ברשותכם משרד ביתי, כנראה שיש לכם המון ניירת שהולכת ומצטברת עם השנים. כדי שתוכלו להימנע מבלגן מיותר, וודאו שיש ברשותכם מדפים, קלסרים, קופסאות לעטים, מגירות לאחסון מוצרי חשמל מהותיים ועוד.

 

טיפ שביעי: קור רוח 

עליכם להבין שאם החלטתם לבצע ניקיון וסדר זה הולך לקחת זמן ותצטרכו לשתף פעולה עם שאר חברי הבית או בני הזוג. בקלות רבה אתם יכולים להפוך את התהליך למטרד ולהתחיל בוויכוחים מיותרים שאינם מובילים לדבר. לכן, קחו אוויר, הכינו את כל בני המשפחה ליום המרוכז הזה ובקשו מכולם לשתף פעולה אחד עם השני בכדי לייעל את התהליך ולסיים עמו מהר ככל האפשר.

 

ואל תשכחו, שתמיד תוכלו לקרוא לנו לעזרה!

לצד הטיפים לסידור הבית, נספר לכם החברה שלנו מסייעת ללקוחות רבים להיפטר מן הבלאגן בקלות וביעילות, פשוט כי יש לנו ניסיון ואהבה לנושא. אנו עומדים לרשותכם לכל היוועצות, שאלה או בקשה. 

 

טיפים לסידור הבית באווירה הנכונה

 

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן