להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
052-7008088

טיפים לסידור הבית באווירה הנכונה


פסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואתו בד"כ מגיע גם הלחץ לארגון וסידור הבית. היות ואנו מאמינים שבסופו של דבר, סידור הבית ברוגע הוא עניין של גישה וכמו שאומרים, סוויטצ' במחשבה, הנה לכם כמה טיפים לסידור הבית מבית המומחים של חברת בלאגן!

 

טיפ ראשון מתוך הטיפים לסידור הבית: ערכו רשימה! 

אנחנו יודעים שאתם אולי לא טיפוסים של רשימות, ואולי רק המחשבה על עריכת רשימה עושה לכם כאב ראש. למרות זאת, רשימה היא המפתח לסדר בכל הנוגע לניקיון וצחצוח הבית ויותר מכך, הוא יסייע לכם לשבת רגע עם עצמכם ולהיכנס לפרופורציות הנכונות. חלקו את הבית לחדרים וכתבו בתתי סעיפים, מה תרצו לסדר. 

לאחר מכן, כתבו הכל לפי הסדר, כלומר איזה חדר תרצו לנקות קודם ובתוכו, מה הכי דחוף לנקות. אנחנו ממליצים על שיטת הכרטיסיות, שאותן ניתן לתלות על המקרר וכך להזכיר לעצמכם מה לסדר ומתי. מעבר לכך, היו גמישים וקחו בחשבון שדברים יכולים להשתנות (מבחינת הסדר והדחיפות). 

 

טיפ שני: חלקו משימות כמו בצבא, אבל בכיף

אין מה לעשות חברים, בניקיון כל בני המשפחה צריכים להשתתף, חוץ ממי שקטן מדי כמובן. הפכו את זה אפילו ליום כיפי עם הילדים, חלקו פרסים, תנו נקודות, השמיעו מוזיקה וכד'. זה טיפ קסם שעובד ברוב המוחלט של הבתים ולכן, הוא חשוב ביותר (אולי יותר משאר הטיפים לסידור הבית שניתן כאן). 

 

טיפ שלישי: עבדו לפי לו"ז

התייחסו לניקיון הבית כאל משימה עסקית, הדורשת לו"ז ועמידה בלוחות זמנים. קחו בחשבון שלא תמיד תעמדו בלו"ז, אבל מבחינה פסיכולוגית, העניין הזה יסייע לכם להיכנס למסגרת. 

 

טיפ רביעי: הזכירו לעצמכם כמה אתם אוהבים שהבית נקי ומסודר!

כולם ללא יוצא מן הכלל, נהנים ברמה כזו או אחרת מבית מסודר: גם אתם, גם הילדים, גם החמות, גם הסבתות וכו'. לכן, לא יזיק אן ברגעי משבר, תזכרו מפעם לפעם בכמה שאתם מצפים לראות את הבית מסודר כבר, ושהמטרה לא רחוקה כמו שהיא נראית (קצת דרמטי, אבל נכון). 

ואל תשכחו, שתמיד תוכלו לקרוא לנו לעזרה!

לצד הטיפים לסידור הבית, נספר לכם החברה שלנו מסייעת ללקוחות רבים להיפטר מן הבלאגן בקלות וביעילות, פשוט כי יש לנו ניסיון ואהבה לנושא. אנו עומדים לרשותכם לכל היוועצות, שאלה או בקשה. 

 

 

צרו קשר
חייגו: 052-7008088
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן