צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

4 טיפים לסידור הבית לקראת מעבר


כאשר אנו עוברים דירה יש צורך בביצוע התהליך באופן מסודר ואחראי כדי שנוודא שאנו לא מאבדים חפצים לאורך הדרך. מפני שמדובר על אריזת כל הפריטים החשובים לנו בחיים, עלול להיווצר מעט אי סדר ולכן ישנם כמה קווים מנחים שמומלץ לפעול על פיהם.

אז בכדי לעזור לכם להבין כיצד כדאי לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר, הנה 5 טיפים לסידור הבית:

טיפים לסידור הבית לקראת מעבר 1. אריזה – בכדי להעביר את הציוד שלנו מיעד אחד לשני, אנו נאלץ לארוז את כולו בקרטונים, ארגזים ובמקרה של חפצים שבירים יש להיעזר גם בנייר "פצפצים". ראשית, עליכם לצבור מספיק ארגזים וקרטונים וחשוב שיהיו לכם את כל סוגי הגדלים. בכל עת תוכלו לשלם עבור הארגזים אך אם ברצונכם לחסוך מעט כסף, שווה לבדוק תחילה עם מכרים וחברים שעברו דירה לאחרונה אם במקרה הם לא זרקו את האריזות שלהם ובנוסף כדאי גם לבדוק ברשתות החברתיות מפני שישנם אנשים אשר מחפשים למסור ארגזים.

2. סדר – כאשר אתם מכניסים את הפריטים שלכם לארגזים השונים, וודאו שאתם עושים זאת על פי כל חדר ומתייגים את הארגז בסיום אריזתו. לדוגמא, אם אתם אורזים את תכולת המטבח, על כל ארגז שנאטם בנייר הדבק ובתוכו פריטי המטבח כדאי שיהיה כתוב אלו מוצרים נמצאים שם ולהיכן הם מיועדים. 

3. הובלה – הובלת הפריטים צריכה להתבצע באופן אחראי מאוד בכדי למנוע פגיעות בחפצים. לכן ראשית חשוב שתארזו היטב את כל החפצים באופן תקין וכמובן תדאגו לכך שהפריטים השבירים ארוזים ומתויגים כך שאתם או חברת ההובלה תהיה מודעת לכך שיש לנהוג בארגז הספציפי ביתר עדינות. 

4. פריקה – הפריקה של החפצים עצמם גם כן קריטית ולחלוטין תלויה באופן בוא ארזתם ותייגתם את הפריטים. כדאי להכניס ל ארגז אל החדר אליו הוא משתייך ולבצע את פריקת תכולתו בתוך החדר כך שכל שנותר לכם הוא לסדר את הפריטים.

אם גם אתם נמצאים לקראת מעבר דירה, אנו מקווים שתפעלו על פי טיפים לסידור הבית שמטרתם לייצר סדר וארגון בתהליך המורכב של המעבר.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן