צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כבר לא כאב ראש: הכול על אריזת דירות


אריזת דירותבימינו, להתחיל לארוז את כל החפצים בבית, למיין, לשנות, לזרוק, לעטוף ולארגן, כל אלו עלולות להיות משימות מורכבות ואף בלתי אפשריות. העבודה, המשפחה והחיים אינם מאפשרים לקחת את הזמן כדי לארגן. לכן בלאגן, חברה המתמחה כבר שנים במעברי דירה, אריזת דירות, פריקת ארגזים ועוד מציעים לכם שרותי אריזה למעברי דירה, רילוקיישנים וכדומה, שיהפכו את החוויה לכיפית להפליא. אם כך, מהיכן מתחילים את תהליך האריזה?

אוסף של זכרונות: חברת אריזה

כל בית סוחב בתוכו נוסטלגיה, רגשות וזכרונות מיוחדים הטמונים בין הקירות בתמונות משפחתיות, רהיטים עתיקי יומין, כלים מתקופת הילדות, הואזה הפרחונית של סבתא ועוד. אל מול נוסטלגיה זו נצברים לאורך תקופה ארוכה שורות של חפצים, בגדים וצעצועים שיחד יוצרים את הבית ואת ההוויה שלו, ולצדם גם חפצים שאף אחד כבר לא ממש צריך ורק מעמיסים על החלל נוכחות מיותרת. 

אריזת דירות הינה משימה מורכבת אל מול אותם הפריטים הממלאים את חלל הבית כולו, לכן חשוב תחילה לארגן את תהליך העבודה, למיין, להעביר הלאה או לזרוק את המיותר ולארוז בעדינות יתרה את מה שחשוב. בעזרת חברת אריזה תוכלו להסיר דאגה מלבכם ולצפות בתהליך האריזה מהצד בסיפוק, להמשיך בחיי היומיום כרגיל ולהתפנות לטפל בבעיות ובמשימות שיש למלא במהלך מעבר דירה. 

תהליך אריזת דירות עם יחס אישי

מעבר דירה זוהי תקופה טעונה ברגשות מעורבים, לכן את תהליך האריזה חשוב לעשות עם חברה המעניקה יחס אישי, חם ואדיב. כדי לייעל את התהליך ולבצע הכול כשורה ולפי בקשתכם, אנו מגיעים אליכם לפגישת היכרות בה נבקר בבית, נכיר אתכם ונתכנן יחד מהו התהליך המתאים ביותר ועונה על הדרישות שלכם. לאחר מכן, נתחיל את האריזה במועד הנקבע מראש.

אריזה יעילה, מקצועית ומסודרת: סוף מעשה במחשבה תחילה

היום שלאחר המעבר אמור להמשיך כרגיל לשגרה היומיומית שלכם. לשם כך, חשוב לארגן את כל הפריטים החשובים לכם להמשך יום תקין בארגז נפרד זאת כדי למנוע חיפוש טרוד אחר החפצים ההכרחיים בין כל הארגזים.

בנוסף, את כל הארגזים נחלק לקטגוריות שונות כגון כלי מטבח, חומרי ניקוי, בגדים, ספרים, צעצועים וכדומה, זאת כדי לאפשר פריקה מהירה ויעילה של החפצים בדירה החדשה. כדי לשמור על חפצים עדינים ושבירים נעשה שימוש בטכניקות אריזה, בעיטוף נכון המאפשר הגנה על פריטים כמו צלחות, כוסות, מראות, בקבוקים, כדים ועוד. אריזת דירות הינה משימה יכולה להפוך בקלות מורכבת ומסובכת אם לא משתמשים בשרותי אריזה מקצועיים ויעילים.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן