צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כך תעשו את זה נכון: אריזה למעבר דירה שמח


אריזה למעבר דירהכן, יש דבר כזה, מעבר דירה שמח. נראה שעבור מרבית האנשים, מעבר דירה פירושו עומס מטורף שמתווסף על העומסים הגבוהים ממילא, כתוצאה ממנו סטרס, עצבים וציפייה תמידית לראות את טבלת הייאוש הזו מסתיימת ואותנו ישובים בנחת בביתנו החדש המאורגן להפליא. ובכן, החיוך הרחב שמתפשט על פניכם כשאתם מדמיינים את הסוף הטוב של התהליך המייגע הזה, יכול להיות שם כבר מההתחלה, וכמו תמיד בחיים זה תלוי בעיקר בגישה, והרבה מאוד בניהול נכון. אז קדימה, מתחילים. כל המידע שצריך בנושא אריזה למעבר דירה שמח.

 

מתחילים בארגון

אריזה למעבר דירה נכון ורגוע, מתחיל לפני הכול בארגון יסודי של ביתכם הקיים. תכולה של ארונות בגדים, ארונות מטבח, ריהוט ואביזרים, כל מה שאתם לא באמת צריכים או רוצים – עובר הלאה אל מקומו החדש והטוב. במקרה של בגדים מעולים, שפשוט יושבים שם בארון כבר כמה עונות כי לא מצאתם את ההזדמנות ללבוש אותם, כנראה שמשהו בבגד הזה פשוט לא מתאים לכם ועכשיו זו ההזדמנות האידיאלית להעניק אותו במתנה למישהו שבאמת ייהנה ממנו.

כך גם בכל מה שקשור למכשירים חשמליים, גאדג'טים, כלי מטבח או כל דבר אחר שמעלה אבק כי אתם לא טורחים להורידו מהמדף ולעשות בו שימוש מועיל. כמובן שאין מה לדבר על מוצרים שבורים, פגומים או מקולקלים, מקומם של אלו בפח ויפה שנייה אחת קודם. מניסיון, השלב הזה לבדו של ארגון ופינוי החפצים המיותרים באשר הם, יכניס רעננות רבה ויעלה חיוך רחב על פניכם.

 

אריזה למעבר דירה וסימון הארגזים

מומלץ מאוד להתחיל באריזה של ציוד ואביזרים שנחוצים בבית אך אינם נמצאים כרגע בשימוש שוטף כמו בגדים של עונות אחרות, מרבית המצעים והמגבות, ספרים, אלבומים וכדומה. לא מומלץ לארוז מבעוד מועד את הכול, שכן אז תיתקעו לאורך זמן במצב של חיפוש תמידי אחר חפצים נחוצים. 

חשוב מאוד לסמן באופן ברור את המיקום שאליו מיועד כל ארגז בבית החדש ואת תכולתו המדויקת, כך תקצרו משמעותית את זמן הפריקה והסידור כשיגיע מועדם. וכמובן שאם אתם רוצים להתרווח וליהנות מהתהליך עד הסוף, אתם מוזמנים להזמין שירותי אריזה למעבר דירה וכן הובלה וסידור הבית של בלאגן, ולראות בפליאה איך תוך יום אחד כל הבית שלכם נארז, מובל, ומסודר מחדש. כבר בסופו של יום ההובלה תתרווחו לכם בביתכם החדש המסודר כמו בית מלון, תשתו קפה בנחת ותיהנו מאפקט "וואוו" אמתי.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן