צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עוברים דירה? לפניכם טיפים לסידור הבית


מעבר דירה הינו צעד ואירוע מרגשים המחייבים היערכות מתאימה ותכנון מקדים. מעבר דירה הינו מהלך הכולל התייחסות להיבטים ופרטים רבים החיוניים לשם הבטחה כי המעבר יהיה מוצלח ונוח. אחד ההיבטים המרכזיים במעבר דירה, הינו אריזת תכולת הדירה, הובלה ופריקת הציוד שלכם בדירה החדשה. לאחר שצוות המובילים סיים את פריקת התכולה שלכם במעונכם החדש, הרי שאתם נותרים עם ארגזים רבים ולא מעט בלאגן בדירה החדשה. ישנם כמה טיפים מועילים שיסייעו לכם לארגן את הדירה החדשה ולהתאקלם במהירות ובקלות במעון החדש.

כשאנו עוברים דירה אנו נדרשים להתעסק עם כל הציוד שיש ברשותנו: כל אותם חפצים שמאוכסנים בארונות ואולי שכחנו שבכלל יש לנו אותם מרימים את ראשם ומתגלים לנו וכעת עלינו לארוז אותם ולמצוא להם מקום בדירה החדשה. זוהי בהחלט הזדמנות נהדרת לעשות סדר בארון ולהיפטר מכל הדברים שאנחנו כבר לא צריכים, אבל בכל זאת נשארים לנו עוד מלא מלא דברים שצריך להעביר ולסדר בדירה החדשה. ללא ספק, כדאי שנכין מראש טיפים לסידור הבית שיקלו עלינו את המעבר. ציוד למעבר דירה מסודר הוא הפתרון למעבר מהיר וחלק.

 

כמה טיפים לסידור הבית בעזרת ציוד

סדר וארגון יחד עם תכנון מראש הם המפתח להצלחה במעבר דירה. כדי שהמעבר יהיה מהיר וחלק כדאי מאוד להתארגן עם ציוד למעבר דירה מסודר ובראש ובראשונה ציוד לאריזה.

• ארגזים מתאימים: הם בלב האריזה, אבל חשוב שיהיו בגודל המתאים (לא קטנים מידי וגם לא גדולים מידי), חזקים מספיק ובכמות הנכונה.

• שקיות ניילון: הן חשובות לא פחות, מכיוון שיש חפצים שמתאים יותר לארוז בשקיות, כמו בגדים למשל. כדאי שהשקיות יהיו חזקות מספיק ובגודל הנכון. כיום ניתן להשיג גם שקיות מתוחכמות  לאריזה בוואקום.

• שמיכות: כן – שמיכות. השמיכות שלכם צריכות בכל מקרה לעבור בין הדירות ואפשר לנצל אותם כדי לרפד ארגזים עבור ציוד שביר. 

• סלוטייפ: אי אפשר בלעדיו כי אחרת הארגזים הנפלאים שלנו פשוט לא יהיו שימושיים. חשוב לבחור סלוטייפ מחומר חזק ועמיד ולרכוש איתו גם מתקן ייעודי שמאוד יקל על האריזה.

 

מעבר דירה מוצלח וקל בעזרת טיפים לסידור הבית

טיפים לסידור הבית כוללים כצעד ראשון בחירה בחברת הובלות מקצועית ואמינה שתבטיח כי הציוד שלכם יגיע בשלום ובשלמותו לדירה החדשה. אריזה נכונה של תכולת הדירה ופריקתה בצורה מסודרת בדירה החדשה, תחסוך מכם עוגמת נפש העלולה לנבוע מפגיעה ואובדן של ציוד יקר וחיוני. שירותי מעבר דירה מקצועיים, כוללים כיום גם עזרה בפריקת התכולה בצורה בטוחה וסידור הבית. מומלץ לרשום על כל ארגז מידע המפרט את תכולתו, מה שיאפשר לכם גישה מהירה וקלה לכל פריט אותו אתם מעוניינים לפרוק. את הארגזים תוכלו לפרוק בהתאמה למיקומם המיועד בבית ובכך לחסוך זמן ומאמץ. סיוע של צוות מובילים מקצועי, יאפשר לכם לפרוק ולסדר את תכולת הדירה בזמן קצר ובצורה יעילה.

 

עוברים דירה? לפניכם טיפים לסידור הבית

שירותי אריזה, הובלה ופריקה מקצועיים 

טיפים לסידור הבית מבוססים על נגישות נוחה. מומלץ לארגן ולסדר את הפריטים הנמצאים בשימוש תדיר במקומות נוחים לגישה. לצד זאת, מדובר בהזדמנות להיפטר מפריטים ישנים שאינם נמצאים בשימוש. סיוע של חברה מקצועית בתחום יאפשר לכם להיכנס לדירה מסודרת וזאת בתוך מספר שעות בלבד. מדובר בשירות חיוני ומועיל שיקל עליכם את המעבר ויאפשר לכם להתאקלם במהירות בדירה החדשה ולחזור לשגרת החיים. חברת בלאגן הינה חברה מובילה בתחום מעבר דירה, אריזה ופריקת התכולה בדירה החדשה, סידור הבית ועוד. צוות העובדים המנוסה והמיומן שלנו יספק לכם טיפים לסידור הבית ויחסוך מכם כאבי ראש מיותרים. החברה שמה דגש רב על מקצועיות, אחריות, אמינות ושירות איכותי.

 

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן