צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מה עושים כשלא עומדים בזמנים למעבר דירה ?


אוקיי, אז עכשיו לעניין - יום המעבר הגיע, ומה לעשות, הדירה שאליה אתם אמורים לעבור פשוט לא מוכנה. זה יכול לקרות מאלף סיבות - השיפוצים מתארכים, החשמלאים לא סיימו, יש עוד בעיות בטיחותיות וכו'... 

 

בשורה התחתונה, אתם תקועים ללא פתרון.  

חשוב מאד שתפנימו, למרות הלחץ, אתם חייבים להיות מאופסים וצלולים, במיוחד כשיש ילדים בתמונה, ואסור לנו לשדר פניקה, אלא למצוא פתרונות. לחץ על קבלני המשנה יגרום לעבודה שגויה שתגרור טעויות ומצבי אי נעימות שקשה אחר כך לפתור. 

 

 

 

אז מהן האופציות למעבר דירה בטוח במצבים של עיכובים בזמן אמת? 

 

1. להישאר עוד קצת זמן בדירה הנוכחית - האופציה האולטימטיבית היא לעשות את כל המאמצים האפשריים על מנת לקבל עוד קצת זמן בדירה הנוכחית, גם אם זה יעלה לכם בקנס כספי כלשהו. בדרך זאת תוכלו להרגיש מספיק בטוחים ושקטים, כשאתם במקום המוכר שלכם מבלי לעבור עוד טלטלות בדרך. 

במידה ותתאפשר לכם האופציה הנוכחית, חשוב מאד לא לשכוח לדחות את חברת ההובלה, האריזה והפריקה בהתאם, גם אם זה אומר, שגם פה, בתקופות לחוצות יותר, המחירים עשוים להיות גבוהים יותר בעקבות הדחייה. 

 

 

במקרים בהם האופציה הראשונה אינה  מתאפשרת ואתם מוצאים פתרונות מגורים אחרים וזמניים, נעבור לאופציות הבאות: 

 

2. העברת חפצים לאחסון במחסן חיצוני - כאשר אתם נמצאים בסופו של תהליך הכנת הדירה ואתם יודעים שהעניינים מתעכבים, חשוב שתדאגו לפתרון אחסון כל החפצים במחסן חיצוני (הובלה כפולה + דמי אחסון חודשיים ). מדובר בשירות לא זול, אבל יוצר שקט לתקופה הקריטית שעד מעבר הדירה במצבים של עיכובים. 

 

3. חברים ומשפחה ברגעים שצריכים אותם - כן כן, גם אתם יכולים לנסות את מזלכם במקרים הקריטיים יותר בחייכם, ולהיעזר במכרים וקרובים שיכלו לאחסן עבורכם את חפציכם במרפסת או בגינה קיימת.

במצב כזה חשוב מאד לעטוף את הציוד כראוי כנגד מזיקים, רטיבות ושמש חזקה, כדי שהציוד ישמר. 

 

4. אחסון בדירה החדשה - ניתן לנסות לשוחח עם הקבלן אולי חדר אחד לפחות מוכן וניתן יהיה לנצל אותו לאחסון , חשוב לציין שעלות סבלות בתוך הדירה לאחר מכן תהיה הרבה יותר זולה ולכן פתרון זה הוא מאד משתלם.

 

 

לא משנה באיזו אופציה מהשלש האחרונות תבחרו, הכינו לעצמכם תיק עם כמה בגדים, ולא, אל תסחבו עליכם את כל הבגדים שלכם כשאנחנו מדברים על דיור זמני. 

 

ועוד טיפ מאד חשוב לסיום - תשהו במקום רגוע, נעים ושיהיה לכם כייף לשהות בו. 

עכשיו כשכבר הבנתם שמדובר בסיפור קצת יקר לאור הנסיבות, אין טעם לחסוך במקום המגורים הזמני, אלא להפוך את ה"תקלה" לחוויה!

כי מה נעשה, לשהות בשקי שינה בחצר של דודה מרגלית, עם היתושים וללא מזגן, זו אופציה שפחות באה בחשבון. 

 

 

מה עושים עם מעבר דירה

 

 

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן