צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מסדרים לכם פסח בסטייל

סדר פסח

שוב נכנסים לחדר ורואים יותר בגדים מרצפה? יותר ניירות משולחן? ואינסוף בלאגן?

בואו נעשה פה סדר.

אהלן!

אני שמחה שהצלחתם למצוא אותנו בתוך כל הבלאגן מסביב, אני מבטיחה שאנחנו כאן כדי לעשות סדר בדברים.

אז אנחנו חברת בלאגן, אנחנו קיימים מזה 15 שנים והתפקיד שלנו הוא לסדר, לארגן ולהעניק טיפים על איך שומרים על הבית מתוקתק ונעים לשהייה.

לביתכם יגיעו שתי עובדות מקסימות למשך 5 שעות שלאחר מהם לא תזהו את ביתכם.

*סידור הבית - בית מסודר לא חייב להיות בגדר חלום. יש לנו שיטה שנקראת אפקט הסדר, שמסביר את עקרון דומה לדומה. כלומר ריכוז של חפצים מאותו תחום באזור אחד. אנחנו נהפוך את הארונות למסודרים יותר, את החדרים למוארים יותר, תוכלו לראות ולזהות את הבית שלכם כפי שהיה אמור להיות מההתחלה ולא תצליחו לחיות אחרת.

*מיון - אנחנו מאמינים כי לכל פריט יש את המקום המיועד לו, בין אם זה לבגדים, למוצרי חשמל למיניהם, חפצי נוי ועד גומיות לשיער, תרופות ומפתחות. תהליך המיון הוא תהליך מעט ארוך יותר ומצריך קבלת החלטות עם הלקוח על מנת למיין את כל הדברים בצורה אלגנטית ונוחה.

*פרקטיקה - ישנה חשיבה איפה בחרנו למקם כל פריט. העקרונות שמנחים אותנו הם נוחות ויעילות. אין טעם לרוץ ברחבי הבית כשאפשר לשים פריטים משלימים אחד ליד השני ובכך לייעל את הזמנים שלנו ולהפוך את החיים לפשוטים ופרקטיים יותר באופן משמעותי.

* קיפול - הבגדים האהובים שלכם יעברו קיפול מפנק וזאת על פי רצונכם והעדפתכם - תוכלו לבחור בסידור על פי סוג טקסטיל, צבע, גזרה, עונה וכל העולה על רוחכם ושיעלה חיוך על פניכם.

סדר מבחוץ מביא סדר מבפנים, אז למה באמת אנחנו מחכים?

 

סידור לפסחסידור לפסחסידור לפסח

סדר פסחסדר פסחסדר פסח

סדר פסחסדר פסחסדר פסח

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן