להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

מסדרת בתים : מה כדאי לדעת?


אחת הבעיות החדשות בעידן המודרני, שבו מרבית האנשים מבלים חלק גדול מהיממה מחוץ לבית, בעבודה, היא הבלגן המתמשך בבית.מעט מאד אנשים מוצאים גם את הזמן וגם את האנרגיות הנדרשות לסידור הבית, אחרי יום שלם של מאמץ בעבודה. מסדרת בתים מקצועית מחברה המתמחה בסידור בתים ואריזה, מסייעת בסידור הבית  והפיכתו למקום אסתטי יותר. בנוסף, סידור בית מקצועי עשוי לכלול גם שינויים כאלה ואחרים שיקלו על מי שגר בבית.

מה זה סידור בית מקצועי?

הקונספט של סידור בית מקצועי הפך לטרנד בשנים האחרונות. זוגות צעירים, משפחות עם ילדים ואפילו קבוצת שותפים בדירה, מזמינים מסדרת בתים מקצועית ומבקשים ממנה לעשות קצת סדר בבלגן. ואולם האם באמת יש בכך משום חידוש? האמת היא שלאו דווקא. גם בעבר נעזרו רבים, בעיקר בעלי הון ומשפחות אצולה, במי שהמומחיות שלהם היתה שמירה על הסדר והניקיון, תמורת שכר ולינה. הקונספט כיום הוא שונה, ומי שמעוניין בסידור הבית שלו משכיר את מסדרת הבתים ומשלם לה עבור הזמן, המאמץ והתועלת שבעבודה שלה.

חברה המסדרת בתים באופן מקצועי מזהה במהירות הרבה ביותר את מהות הבלגאן, ומחזירה במהירות כל חפץ וכל פריט למקום הראוי לו.  ככל שבבית יש יותר דיירים, וככל שהדיירים, בחלקם, הם יותר צעירים, כך העבודה שלה נדרשת יותר וחיונית יותר.

מסדרת בתים, שינויים והתאמה לבית

מי שנדרשים לעיתים קרובות לשירותיה הטובים של מסדרת בתים הם מי שעברו לא מזמן לבית חדש, ואין להם אוריינטציה ברמה מספקת כדי לעשות סדר בבלגאן. מומחית לדבר, המסתכלת על התמונה בעין בוחנת, מזהה בדיוק את הסדר הנדרש ופועלת לממש אותו. לעיתים מזומנות קורה שההצעות של מי שמבינה היטב בנושא, מתקבלות גם בבתים שבהם מתגוררות משפחות, מה שמקל מאד את החיים בבית. סדר נכון מקל מאד גם בביצוע ניקיון בבית, וזה גורם שחייבים לקחת בחשבון.

אם הבלגן חוגג אצלכם בבית ואחרי מעבר דירה או סתם כי אין זמן, ואם נדמה לכם שלעולם, אבל לעולם לא תראו אותה מסודרת, זה המקום עבורכם. מסדרת בתים של בלגאן תהפוך את הכאוס לסדר מופתי ואת החיים לקלים יותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת סדר בחיים. 

 

למה גם אתם צריכים מסדרת בתים?

 

כמה פעמים יצא לכם לנהל עם עצמכם שיח פנימי, בו ייחלתם לאפשרות לעשות הוקוס פוקוס ולגרום לכך שהבית שלכם יהיה מסודר? אז אמנם הוקוס פוקוס ככל הנראה פחות יעבוד לכם, אך שירות של מסדרת בתים מטעם "בלאגן" דווקא כן! כשאתם נכנעים לבלאגן, לא מוצאים את הפנאי לסדר את החלל הפרטי שלכם ובעיקר בעת שאתם מבינים כי אתם לא יכולים להתחרות עם יד מקצועית – יש לכם אל מי לפנות!

 

כי אחרי מעבר הדירה יש לכם עוד המון מה לעשות

מסדרת בתים יכולה לסייע לכם רבות עם מעבר הדירה שלכם. כידוע, עם המעבר, עליכם להכניס חיים שלמים אל תוך ארגזים. האתגר הגדול? לפרוק אותם בצורה מסודרת אל החדרים הרלוונטים. מדובר על מלאכה שיכולה לארוך גם חודש כשאתם עושים זאת עצמאית, זאת מאחר ומדובר על תהליך הדרגתי שקשה מאד לסיים אותו בפעם אחרת.

 

עם שירות מקצועי הניתן לכם, יהיה ניתן לסיים את כל תהליך הפריקה תוך זמן קצר, עם דגש מלא על ארגון, סדר ועבודה בצמוד להוראות שלכם. 

 

מסדרת בתים: כשהחשבונות שלכם הופכים לתפאורת הבית

לא תמיד מעבר הדירה שלכם הוא הסיבה לכך שאתם צריכים סיוע בארגון וסידור הבית. למרות המהפכה הדיגיטלית, אתם עדיין ממשיכים לקבל מכתבי דואר שונים: החל מדו"חות, דרך חשבונות חודשיים ועד קבלות של רכישות שביצעתם. מבלי שאתם שמים לב, פינת האוכל שלכם הופכת להיות פינת ארכיון. אם גם אתם לא יודעים איך להתמודד עם כמויות המכתבים שמציפות את הבית – שירות סידור הבתים יכול לסייע גם לכם!

 

מיון המסמכים מתבצע בכפוף להוראות שלכם, כאשר כל המסמכים לאחר מכן עוברים אל תאי אחסון שונים – ממגירות ועד ארון מרכזי לבחירתכם. 

 

כשאתם ממשיכים לרכוש בגדים במקום לסדר את הארון

ועבור המון אנשים שירות של מסדרת בתים נחוץ בעיקר עבור ארגון הבגדים בארון. גם אצלכם פריטי החורף נלחמים עם פרטי הקיץ על מקום במדף? כנראה שצריך לסדר את הארון שלכם! סידור הארון יכול להתבצע על פי בקשתכם: על פי עונות, על פי סוג הפריט, על פי צבעים וכן הלאה.

 

מסדרת בתים

צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן