להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
052-7008088

מעבר דירה במרכז: איך עושים את זה בקלות


רובנו חווים מעבר דירה לפחות פעם אחת בחיינו. מרבית הפעמים אנו זוכרים זאת כחוויה מסובכת שדורשת הרבה בירוקרטיה, היעדרות משעות העבודה והוצאה כספית בלתי מתוכננת. המון פעמים הגורמים הללו מופיעים מפני שלא תכננו כראוי את מעבר הדירה, המתנו לרגע האחרון או בחרנו את חברת ההובלה השגויה למשימה.

חברת "בלגן" מציעה לכם שירותי מעבר דירה במרכז, בשאר חלקי הארץ ואפילו בחו"ל באופן קל ופשוט שיגרום לכם לחייך לכל אורך הדרך. ההתמחות המרכזית שלנו היא בכל הנוגע לאלמנטים השונים הדרושים בכדי שהמעבר יתבצע בצורה החלקה ביותר. החל מהובלה, פריקה ועד כדי אריזת הרהיטים השונים וסידורם בביתכם החדש. 

מה כוללים השירותים שלנו?

• מעבר דירה – באמצעות צוות אחראי ובעל ניסיון עשיר בתחום מעברי הדירה, אנו נדאג שהמובילים יגיעו אליכם הביתה בשעה המדויקת שנקבעה ובאופן מקצועי ומסור יעבירו את כל סוגי הריהוט שברשותכם למעוזכם החדש. מעבר לכך, הצוות עצמו יפרוק ויסדר על פי הצורך וההוראות שניתנו לו על ידכם את כל הריהוט לחדרים השונים ולמקומות המיועדים לכל פריט. באופן זה, חווית המעבר תהיה קלילה, פשוטה והכי חשוב נטולת דאגות. 

• שירותי אריזה – אריזת הפריטים שלכם הינה חלק אינטגרלי בשלב המעבר מפני שתפקידה להטיח שכל הפריטים יגיעו למקומם בשלמותם וללא פגמים ונזקים. בשביל שכל התנאים הללו יתקיימו, אחראי המשמרת מתכנן באופן זהיר ואיכותי את שלבי העבודה מראש. בניית השלבים כגון מיון, איבזור, רישום תכולה ואריזת חפצים שבירים הם רק חלק מהמערכת המסודרת והמאורגנת שעומדת לרשותכם בעת אריזת ביתכם. 

• רילוקיישן – אם אתם נמצאים בסקאלה הקיצונית של מעבר הדירה ואתם מתכננים לשלוח את רכושכם אל עבר היעד החדש שנמצא בחוץ לארץ, אריזה ושילוח הרכוש נהפך למסובך פי כמה וכמה. לכן, חברת "בלגן" מבטיחה לכם השתתפות של כל הגופים הנחוצים בכדי שהרכוש יגיע ליעד בבטחה. 

אז אם גם אתם מתכננים מעבר דירה במרכז, בשאר חלקי הארץ או לחו"ל ואינכם יודעים מהיכן להתחיל, בקרו באתר האינטרנט של חברתנו והתרשמו ממאות ביקורות חיוביות שצברנו מלקוחותינו המהלך השנים הרבות. 

 

מעבר דירה במרכז

צרו קשר
חייגו: 052-7008088
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן