להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

מעבר דירה במרכז : איך עושים את זה בקלות


רובנו חווים מעבר דירה לפחות פעם אחת בחיינו. מרבית הפעמים אנו זוכרים זאת כחוויה מסובכת שדורשת הרבה בירוקרטיה, היעדרות משעות העבודה והוצאה כספית בלתי מתוכננת. המון פעמים הגורמים הללו מופיעים מפני שלא תכננו כראוי את מעבר הדירה, המתנו לרגע האחרון או בחרנו את חברת ההובלה השגויה למשימה.

חברת "בלאגן" מציעה לכם שירותי מעבר דירה במרכז, בשאר חלקי הארץ ואפילו בחו"ל באופן קל ופשוט שיגרום לכם לחייך לכל אורך הדרך. ההתמחות המרכזית שלנו היא בכל הנוגע לאלמנטים השונים הדרושים בכדי שהמעבר יתבצע בצורה החלקה ביותר. החל מהובלה, פריקה ועד כדי אריזת הרהיטים השונים וסידורם בביתכם החדש. 

מעבר דירה במרכז או בכל אזור אחר בארץ ישראל ידרוש מכם לקחת כמה ימי חופש מהעבודה, להתאשר בסבלנות רבה ולהבין שהתהליך אינו נגמר ביום אחד, במידה והחלטתם לעשות זאת באופן עצמאי.

 

נמנעים מתהליך מתסכל

לרוב, כאשר אנו מתחילים בהליך מעבר הדירה אנו לא מודעים לכמות החפצים שצברנו במהלך השנים הרבות שבהן גרנו באותו הבית. רק לאחר שאנו מביאים את הארגזים ומתחילים לפרוק את כל דברי האחסון אנו מגלים שמצפה לנו עבודה קשה יותר ממה שחשבנו.

מעבר לכך, ימי המעבר הללו יגרמו לכם להפסד כספי מפני שתאלצו להקדיש המון זמן לכך וכאמור, זמן שווה כסף. בכדי להימנע מהליך מתסכל ומייאש, תמיד תוכלו להזמין את הצוות המיומן של חברת "בלאגן". חברתנו מתמחה במעברי דירה שכוללים אספקה של קרטונים ומארזים, אריזה בסדר כרונולוגי ומקצועי, הובלת הפריטים במשאיות המיועדות לכך וכמובן פריקת כל הציוד בכל חדר אשר סומן והותאם מראש.

לפני שאנו מגיעים לארוז את ביתכם בצורה אחראית ומסודרת, ראש צוות מטעמנו יגיע אל ביתכם כמה ימים מראש ויעבור אתכם על הפריטים שיש לשים לב אליהם במיוחד, להיכן כל חפץ וחפץ הולך בביתכם החדש והכי חשוב יגרום לכם להמשיך בסדר היום הרגיל שלם מבלי לדאוג ולחשוש מפני יופ המעבר המיועד. 

בנוסף במידה ותחליטו שאתם מעוניינים שנסדר וננקה את ביתכם באופן מוחלט לפני המעבר, אנו מספקים שירות של סידור קטלוגי שנלמד לאורך המון שנים וניסיון, החל מרהיטים גדולים שדורשים רק תשומת לב של מיקום ועד כדי פריטים קטנים כגון סידור כלי המטבח, סידור המצעים והכריות על המיטה, סידור כלי הנוי על המדפים הרלוונטיים ועוד.

 

מה כוללים השירותים שלנו?

מעבר דירה – באמצעות צוות אחראי ובעל ניסיון עשיר בתחום מעברי הדירה, אנו נדאג שהמובילים יגיעו אליכם הביתה בשעה המדויקת שנקבעה ובאופן מקצועי ומסור יעבירו את כל סוגי הריהוט שברשותכם למעוזכם החדש. מעבר לכך, הצוות עצמו יפרוק ויסדר על פי הצורך וההוראות שניתנו לו על ידכם את כל הריהוט לחדרים השונים ולמקומות המיועדים לכל פריט. באופן זה, חווית המעבר תהיה קלילה, פשוטה והכי חשוב נטולת דאגות. 

שירותי אריזה – אריזת הפריטים שלכם הינה חלק אינטגרלי בשלב המעבר מפני שתפקידה להטיח שכל הפריטים יגיעו למקומם בשלמותם וללא פגמים ונזקים. בשביל שכל התנאים הללו יתקיימו, אחראי המשמרת מתכנן באופן זהיר ואיכותי את שלבי העבודה מראש. בניית השלבים כגון מיון, איבזור, רישום תכולה ואריזת חפצים שבירים הם רק חלק מהמערכת המסודרת והמאורגנת שעומדת לרשותכם בעת אריזת ביתכם. 

רילוקיישן – אם אתם נמצאים בסקאלה הקיצונית של מעבר הדירה ואתם מתכננים לשלוח את רכושכם אל עבר היעד החדש שנמצא בחוץ לארץ, אריזה ושילוח הרכוש נהפך למסובך פי כמה וכמה. לכן, חברת "בלגן" מבטיחה לכם השתתפות של כל הגופים הנחוצים בכדי שהרכוש יגיע ליעד בבטחה. 

אז אם גם אתם מתכננים מעבר דירה במרכז, בשאר חלקי הארץ או לחו"ל ואינכם יודעים מהיכן להתחיל, בקרו באתר האינטרנט של חברתנו והתרשמו ממאות ביקורות חיוביות שצברנו מלקוחותינו המהלך השנים הרבות. 

 

מעבר דירה במרכז | בלאגן

צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן