צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מעבר דירה בצורה חלקה ובטוחה


בחיינו הבוגרים, מרביתנו חווים מעבר של בית או דירה בשלב מסוים. מדובר על תהליך שעלול להיות מסובך ומבולגן כאשר אינו מתבצע באופן מסודר. עלינו לפנות מספיק זמן, לקחת חופש ממקום עבודתנו (דבר שפוגע בנו מבחינה כלכלית)  לאסוף המון קרטונים לאריזה ובמידה ויש לנו ילדים גם לדאוג להם לתעסוקה במיוחד כאשר מדובר על התקופה של חופשת הקיץ.

אך מעבר דירה אינו צריך לצרוך מאיתנו משאבים יקרים כל כך. חברת "בלאגן" מציעה לכם פתרון אפקטיבי שיחסוך לכם המון זמן וכסף שכולל העסקת שירותיהם של צוותים מנוסים ויעילים בכל הנוגע לאריזת חפציכם, הובלתם לביתכם החדש וסידורם במקום המיועד להם. 

ימי המעבר מבית אחד לשני עלולים להפוך למייגעים ומתסכלים אם אינכם ניגשים לתהליך באופן יסודי ויעיל. מרביתנו עברנו מספר דירות בחיינו ולכן אנו מודעים לכך שהלך הרוח צריך להיות שקט, שליו ובעל המון סבלנות.

עם זאת, מעבר דירה זהו גם רגע מרגש ואופטימי שכן אנו מגיעים לבית חדש בו נמצאת בפנינו דרך חדשה ורעננה. בכדי שנספוג את האנרגיות החיוביות הללו הנה כמה טיפים חיוניים:

חשוב לפנות מקום ביומנכם – סגירת פרטים למועד האחרון עלולים לגרום לתקלות בעת המעבר. כדאי לכם לקחת את המעבר כפרויקט בדיוק כפי שהייתם ניגשים למשימה בעבודה או בלימודים וזה כולל סימון על לוח השנה את המועדים בהם זמננו פנוי והימים יותר חופשיים ודינמיים. מעבר לכך, ברגע שאתם רושמים את כל שעליכם לעשות ובאלו מועדים, אתם תצרו סדר ותוכלו לחלק את העומס בצורה הגיונית.

זריקת חפצים מיותרים – כאשר אתם מתחילים את התהליך, מומלץ לעבור בכל חדר שנמצא בחלל הבית ולהתמקד בו באופן יסודי. לצורך העניין, אם בחדר השינה שלכם ישנם בגדים או רהיטים שאינכם זקוקים להם, כדאי לזרוק אותם מבעוד מועד וכך לחסוך בזמן מיותר של אריזתם. בנוסף, כאשר אתם מתמקדים בחדר ספציפי, אתם יכולים לשים לב אילו חפצים יותר יקרי ערך ובעלי משמעות עבורכם אותם תרצו להוביל לביתכם החדש בעצמכם.

בצעו סקר שוק מקיף – כדי לברר מי הן החברות המובילות ביותר בכדי לבצע את מעבר הדירה באופן יעיל ובטוח. אם תחכו לרגע האחרון,, יכול להיות שיצטבר עומס בהמון חברות ולא תסופק לכם הובלה בימי המעבר הקריטיים. בנוסף, כדאי להתקשר ולקבל הצעת מחיר מכל חברה וכמובן לברר אלו שירותים נוספים כלולים במחיר כגון אריזה או סידור החפצים בבית החדש.

רכזו את המסמכים – רצוי להכין קלסר או מחברת מסודרת שבתוכה אתם יכולים לרכז את כל המסמכים החיונים והמשמעותיים בחייכם כגון תעודות לידה, פנקס חסינות, תעודות אקדמאיות וכדומה. בנוסף, רצוי לתייק את ההסכם עם חברת ההובלה.

 

 אז איך עובד התהליך?

בכדי שתוכלו ליהנות מההתרגשות המעבר לבית החדש, אנו מציעים לכם שירות איכותי וזריז תוך כדי פעולה על ידי קווים מנחים שבאמצעותם אנו מכשירים את כלל העובדים בחברה. צוותנו המיומן יגיע אליכם ביום המעבר, ובאחראיות רבה יעמיס את כל חפציכם, הארגזים הרבים ושאר הרהיטים שמיועדים להגיע לביתכם החדש.

מיטב הצוותים שלנו מתגייסים למשימה במאת האחוזים והם ידאגו להובלת החפצים, פירוקם ביעד המבוקש וחלוקתם לכל חדר על פי ההוראות שניתנו להם מראש. באופן זה, חווית המעבר תהיה קלה ונוחה. 

סידור הפריטים ביעד הינו שלב מהותי בתהליך ולכן אנשינו מודעים לכך שכל ארגז צריך להגיע לחדר הנכון, לפרקו ולייצר אווירה נעימה, רגועה ומסודרת ברגע שאתם נכנסים לביתכם החדש.

מי זקוק לשירותי מעבר דירה מסוג זה? 

כל אדם באשר הוא זקוק לשירותי המעבר של חברת "בלאגן". במקום למצוא את עצמכם באמצע תהליך מסורבל, מתסכל ומייאש אנחנו נבצע עבורכם את המעבר לבית החדש בפשטות ובקלות. גם מבחינת עלויות עליכם לקחת בחשבון שהפסד של יום עבודה, יחד עם השכרת רכב גדול מספיק שיוכל להכיל את כל הרהיטים שלכם, הדלק הרב שתאלצו לבזבז ופרמטרים נוספים יגרמו לכם ליוקר עלויות. 

אז במידה וגם אתם מתכננים לעבור לביתכם החדש, קודם כל – מזל טוב. מעבר לכך, אל תהססו ליצור עמנו קשר בכדי להקל על המעבר וליהנות מהדרך החדשה והמרעננת.

מעבר דירה בצורה חלקה

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן