להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

מעבר דירה בצורה חלקה ובטוחה


בחיינו הבוגרים, מרביתנו חווים מעבר של בית או דירה בשלב מסוים. מדובר על תהליך שעלול להיות מסובך ומבולגן כאשר אינו מתבצע באופן מסודר. עלינו לפנות מספיק זמן, לקחת חופש ממקום עבודתנו (דבר שפוגע בנו מבחינה כלכלית)  לאסוף המון קרטונים לאריזה ובמידה ויש לנו ילדים גם לדאוג להם לתעסוקה במיוחד כאשר מדובר על התקופה של חופשת הקיץ.

אך מעבר דירה אינו צריך לצרוך מאיתנו משאבים יקרים כל כך. חברת "בלאגן" מציעה לכם פתרון אפקטיבי שיחסוך לכם המון זמן וכסף שכולל העסקת שירותיהם של צוותים מנוסים ויעילים בכל הנוגע לאריזת חפציכם, הובלתם לביתכם החדש וסידורם במקום המיועד להם. 

 אז איך עובד התהליך?

בכדי שתוכלו ליהנות מההתרגשות המעבר לבית החדש, אנו מציעים לכם שירות איכותי וזריז תוך כדי פעולה על ידי קווים מנחים שבאמצעותם אנו מכשירים את כלל העובדים בחברה. צוותנו המיומן יגיע אליכם ביום המעבר, ובאחראיות רבה יעמיס את כל חפציכם, הארגזים הרבים ושאר הרהיטים שמיועדים להגיע לביתכם החדש.

מיטב הצוותים שלנו מתגייסים למשימה במאת האחוזים והם ידאגו להובלת החפצים, פירוקם ביעד המבוקש וחלוקתם לכל חדר על פי ההוראות שניתנו להם מראש. באופן זה, חווית המעבר תהיה קלה ונוחה. 

סידור הפריטים ביעד הינו שלב מהותי בתהליך ולכן אנשינו מודעים לכך שכל ארגז צריך להגיע לחדר הנכון, לפרקו ולייצר אווירה נעימה, רגועה ומסודרת ברגע שאתם נכנסים לביתכם החדש.

מי זקוק לשירותי מעבר דירה מסוג זה? 

כל אדם באשר הוא זקוק לשירותי המעבר של חברת "בלאגן". במקום למצוא את עצמכם באמצע תהליך מסורבל, מתסכל ומייאש אנחנו נבצע עבורכם את המעבר לבית החדש בפשטות ובקלות. גם מבחינת עלויות עליכם לקחת בחשבון שהפסד של יום עבודה, יחד עם השכרת רכב גדול מספיק שיוכל להכיל את כל הרהיטים שלכם, הדלק הרב שתאלצו לבזבז ופרמטרים נוספים יגרמו לכם ליוקר עלויות. 

אז במידה וגם אתם מתכננים לעבור לביתכם החדש, קודם כל – מזל טוב. מעבר לכך, אל תהססו ליצור עמנו קשר בכדי להקל על המעבר וליהנות מהדרך החדשה והמרעננת.

מעבר דירה

צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן