להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

הערכת מחיר מיידית ? דברו איתי

 

 

 

מעבר דירה בקיץ


מכירים אנשים שלאחרונה עברו דירה? נסו לבדוק איתם מתי הם ביצעו את המעבר. כמעט כל מי שתשאלו יאמר לכם שרק בקיץ אפשר לבצע מעבר דירה. לכאורה, זה נראה הדבר הכי מתבקש בעולם. למעשה, מסתבר שלא חייבים. יש יתרונות דווקא לדחות מעט או אפילו להקדים את המעבר. אם יש לכם אפשרות לנצל את הגמישות הזאת, נספר מדוע זה כדאי. 

 

מעבר דירה בקיץ

אם לא מספיק חם לכם בקיץ, חכו שתשמעו את מחירי שירותי מעבר הדירות!

אז במקום להכין דלי מים קרים לפני שתתעלפו מהיוקר, מהחום, מהילדים בחופש הגדול - קראו את הקטע שלפניכם. 

כולנו מכירים ויודעים שעלות חתונה בקיץ היא היקרה מכולם, זאת משום שגני אירועים ואולמות מבינים שמדובר בעונה המבוקשת ביותר. 

כך גם ידוע לנו שמחירי הצימרים בחופשות הפסח ממריאים למחירים אסטרונומיים, כמו גם מחירי הדילים במלונות. 

בדיוק כך, מתנהל גם נושא הובלות הדירה - יש עונות בהן הובלות הדירה הן זולות וניתן להשיג שירותי מעבר דירה במחירים נמוכים ומשתלמים, ויש עונות בהן מחירי הדירה יכולים לזנק למחירים גבוהים ויקרים במיוחד, בגלל העונה הבוערת עליה דיברנו.

 

מעבר דירה הפוך מהעדר 

נכון, העדר, כלומר הציבור הרחב, הרבה פעמים יודע מהו עושה. קוראים לזה חוכמת ההמונים. ואם כולם עוברים דירה דווקא בקיץ, ברור שיש בזה משהו. אבל ניכר כאן מצב שבו יש הרבה יתרונות לנהוג הפוך מכולם. ואם אתם רוצים סיבה מאוד מאוד טובה לכך – בראש ובראשונה העלויות. עלויות המעבר בעונת החורף, למשל, יורדות ביותר מאשר עשרים אחוזים בממוצע. אמנם אם מתחשק לכם לשלם יותר, זה בהחלט לגיטימי אם אתם רואים בכך הרבה נוחות, אבל דעו שלא חייבים. עושים קצת יותר מאמץ, משלימים מעבר דירה בחורף וחוסכים הרבה מאוד כסף. 

 

מעבר דירה בקיץ | בלאגן

אז איך אפשר בכל זאת לקבל שירותי מעבר דירה במחירים הוגנים והגיוניים? 

העונה השקטה והמשתלמת ביותר היא ללא ספק עונת החורף, ולכן כל מי שרוצה לחסוך בהוצאות ולקבל שירותי הובלה במחירים נמוכים, רצוי לו לבצע את מעבר הדירה בעונת החורף ולמצוא חסרת הובלות שתתן עבורו מחיר זול עבור שירותי ההובלה.

ולאלו מכם שלא יכולים לוותר על הובלה בזמן הקיץ, יצטרכו לשלם מחיר יקר משמעותית, וללא קיצורי דרך. 

אז לגבי המחיר אין לצערנו הרבה מה לעשות, לכן מומלץ כבר עכשיו לסגור את מעבר הדירה.

לפניכם טיפים חשובים בכדי להפוך את המעבר לפחות יקר במהלך העונה הבוערת:  

1. מחירי השיא בעונה זאת יהיו בתאריכים עגולים (30 ,31 , 1 , 15 בחודש).

מכאן, חשוב שתפעלו ותנסו לכוון לתאריכי מעבר אשר נעים בין ה-5 ל-20 בחודש.

2. וודאו כי אתם ההובלה הראשונה של חברת ההובלות שלכם באותו היום, גם אם זה יצריך אתכם בקימה מוקדמת במיוחד ב6 בבוקר :)  

מזהירים - ההובלה השלישית או הרביעית של המובילים באותו יום היא צפי לעיכובים ובעיות שיעלו לכם בהרבה תסכול, עצבים ובזבוז זמן. 

 

עוקפים את החסרונות של מעבר דירה בקיץ 

לעבור דירה בקיץ זה נוח, אם חשוב לכם שהילדים יהיו בחופשה. אם חשוב לכם שהילדים יתחילו את הלימודים בבית הספר החדש, לאחר שהתאקלמו כשהמעבר הסתיים. אבל, אם תשוחחו עם הילדים שלכם או תעשו חושבים עם עצמכם, תגלו שלפעמים אפשר לתכנן מעבר חורפי יעיל. למשל, לקראת סוף שנת הלימודים או די צמוד לחופשת הפסח. 

כמו כן, יש הרבה חסרונות למעבר דירה דווקא בקיץ. למשל, הרבה יותר קשה למצוא חברה זמינה להובלות. וכל פעם שצריכים להתפשר, עלולים להצטער. אם מתכננים ונערכים מראש, מעבר בעונת החורף יכול להיות נוח מאוד. כאשר הטמפרטורות בחוץ לא מהבילות, הכל רגוע יותר. אפילו התנועה בכבישים נינוחה, אם רק חברת ההובלות נוסעת מחוץ לשעות השיא והפקקים. בחורף, בדרך כלל יותר נוח לשריין חופש מהעבודה, ברגע הכי מתאים.  

מתכננים מעבר דירה בקרוב? אנו מקווים שנתנו לכם חומר יעיל למחשבה. קיץ או חורף, סתיו או אביב, עם חברת בלאגן תעברו את תקופת המעבר הזאת, יותר בקלות. 

 

ובשורה התחתונה, סגרו את שירותי המעבר כבר עכשיו ותהנו משקט נפשי ביום המעבר, כשהכל מתקתק כפי שרציתם. 

 

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן