צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

סידור ארון הבגדים לאחר מעבר הדירה


סידור ארון הבגדיםסידור הבית הרציני ביותר, חל בעת מעבר הדירה. מהרגע בו נכנסת משפחה אל מעונה החדש, זה הזמן לעשות סדר בדברים ולארגן את הבית להמשך החיים. איך שתסדרו לעצמכם את הבית לאחר המעבר, כך הוא יראה בשנים הבאות ועל כן חשוב שתקפידו לעשות זאת בהשקעה ובמחשבה תחילה. סידור בית לאחר מעבר תלוי רבות באופן אריזת דירה אותה ביצעתם לפני המעבר. אריזת בתים משפיעה רבות על סידור בתים ועל כן בבואכם לבצע אריזת דירות, השקיעו מעט זמן בתהליך.

 

כיצד לארוז ולפרוק את ארונות הבגדים


אריזת בתים בכל הקשור לאריזת ארון הבגדים, צריכה להתנהל באופן הבא. דבר ראשון הכינו את הארגזים ליד כל ארון אותו אתם אורזים ובצעו מיון בבגדים בין בגדי חורף, קיץ ובגדי מעבר. במהלך המיון, הכניסו לשקית התרומות את כל הבגדים שאין לכם שימוש בהם  (אין זמן טוב יותר להיפרד לשלום ולא להתראות מבגדים ישנים בהם אין שימוש). קפלו את הבגדים בצורה מסודרת, בדיוק כפי שהייתם רוצים לראות אותם בארון והכניסו אותם אל הארגזים. שימו לב כי כל ארגז מיועד לבגדים מקטגוריה שונה, ארגז לבגדי חורף, ארגז לבגדי קיץ וארגז לבגדי מעבר. על כל ארגז במהלך אריזות דירה, רשמו את התכולה, לדוגמא: "בגדי קיץ חדר ילדים", בגדי חורף הורים" וכן הלאה. באופן זה, סידור בית לאחר שהמובילים יפרקו את הארגזים יהיה קל, אפקטיבי ומהיר. כל שתאלצו לעשות הוא להוציא את הבגדים מהארגז ולהניחם בארון.

אם משימת אריזת דירות קשה לכם ואתם לא אנשים מסודרים או באם הזמן דוחק בכם והבוס דורש מכם לעשות שעות נוספות, אתם תמיד יכולים להיעזר בחברה המעניקה שרותי אריזה מקצועיים. בחישובי העלות אל מול תועלת, יכול מאוד להיות כי ההשקעה תשתלם לכם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

 

הסידור הראשון יקבע את סידור הבית גם בטווח הארוך


עליכם לזכור כי איך שתסדרו היום את הבית, כך הוא יראה גם בעתיד ועל כן לסידור הראשוני חשיבות נעלה לגבי עתיד הבית וסידורו. במילים אחרות ופשוטות יותר, השקיעו היום בסידור הבית, ותיהנו מחר מתוצאות משתלמות

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן