להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

עושים סדר בבלגן: סידור ארונות מטבח


בין אם אתם עוברים בית או סתם מעוניינים לסדר את כל הרהיטים והפריטים שברשותכם בארונות השונים במטבח, חשיבה מראש ותכנון מדויק הינם הכרחיים בכדי לעבור את התהליך בצורה פשוטה, קלה ומהנה. 

במהלך חיינו אנו צוברים המון רהיטים ופריטים לבית שאנחנו בכלל לא מודעים אליהם. רק כאשר אנו מבצעים סידור ארונות מטבח, מיון הניירת המשרדית וקטלוג הבגדים נגלים לפנינו ערמות פריטים שלאו דווקא הכרחיים עברונו. 

סדר בבית משאירים למומחים

נדרשת מיומנות אמיתית וצוות מקצועי בכדי לארגן ולסדר כמות אדירה של חפצים. זאת אינה עבודה של אדם אחד ולכן חברת "בלגן" מציעה לכם שירותי סידור הבית באופן דקדקני ושאינו מתפשר על שום פרט. המומחים שלנו צברו עשרות אלפי שעות במצטבר בכל הנוגע לסידור ארונות, סידור חדרי ילדים, סידור הבית באופן כללי והמטבח באופן פרטני ואפילו את גינתכם.

בין אם אתם לקראת מעבר דירה או סתם מעוניינים לבצע סדר בביתכם, אנו נחלק את עבודתנו לשני שלבים עיקריים:

שלב א' – תכנון ראוי ובניית אסטרטגיית סידור מקצועית. כלומר, מנהל המשמרת של צוותנו המיומן יגיע לביתכם בשעה שנקבעה, יבחן את השטח ואת החללים השונים בבית עם סורגים לחלון. לאחר סריקה ראויה ואיכותית ובעקבות ניסיון עבר עשיר, המנהל יקבל החלטות כיצד יש לסדר את כל הרהיטים באופן שיקל עליכם וכמובן בתיאום מלא עמכם ועם נוחיותכם. 

שלב ב' – הגעתו של הצוות למקום ותחילת עבודה. בשלב זה הצוות המיומן והאחראי שלנו יגיע לביתכם ויחל בעבודת הסידור. על פי ההוראות שנקבעו מראש כל אדם מודע לתפקידו בכוח ויודע בדיוק היכן למקם את הפריטים השונים בבית. אנו נארגן, נמיין ונסדר את כל הרהיטים והפריטים שיגרמו לסביבת מגוריכם להיות נעימה, פרקטית ונוחה.

אם גם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך של סידור ארונות מטבח, קטלוג החפצים השונים ותרומת הפריטים שאינם בשימוש, אל תהססו וכנסו לאתר האינטרנט שלנו. תוכלו לבחון את מגוון הפרויקטים שביצענו עבור המון לקוחות החל משנת 2002 ולהתרשם ממגוון ההמלצות השונות שמגיעות מכל חלקי הארץ. 

כאשר עבודת הסידור נעשית באופן רגוע, שליו ובהמון אהבה תהיו עדים בעצמכם לתהליך מקסים ושלם שלא ידעתם שקיים בתחום זה.

סידור ארונות מטבח

צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן