צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

סידור ארונות מטבח בהתאמה לצרכים


סידור ארונות מטבח מהווה חלק אינטגראלי מעריכת הסדר הכללי בבית, אבל בניגוד למרבית החדרים בבית, סידור הארונות כאמור צריך להיות מקצועי ולהתאים לאופי הפעילות במטבח. מתי נדרשים בעלי בתים, משפחות ויחידים כאחר, לסידור מחדש של הבית? מדוע חשוב לסדר את הארונות במטבח בצורה מושכלת? היכן ניתן לקבל סיוע בסידור הבית בכלל, ובסידור המטבח והארונות בפרט? להלן התשובות.

סידור מקצועי של הבית – מתי ולמה

סידור מקצועי ויסודי של הבית, נדרש בכמה וכמה הזדמנויות. התזמון הבולט שבו סידור הבית הוא חשוב, הוא מעבר מבית אחד למשנהו. בשלבים הראשונים של ההתמקמות בבית החדש, נדרשים הדיירים החדשים למצוא מקום חדש למגוון הפריטים שהם מביאים איתם מהבית הישן. העדר מחשבה בזמן הסידור עלולה להשפיע לטווח רחוק – כיון שמרגע שהפריטים מסודרים, כל שינוי כרוך בלא מעט מאמץ. זאת, גם אם וכאשר מתברר שהמקום שיועד בבית החדש לפריט מסוים, איננו המקום המתאים. סידור ארונות מטבח מהווה חלק אינטגראלי מעריכת הסדר הכללי לאחר מעבר דירה, או אחרי שיפוצים משמעותיים הכוללים פירוק ארונות ישנים והרכבת ארונות דשים.

סידור ארונות מטבח בבית והחשיבות שלו

סידור הארונות מהווה חלק חשוב בסדר הכללי בבית. ואולם החשיבות שלו גדולה יותר, בעיקר בגלל העובדה שהשימוש בכלי המטבח ובארונות המטבח הוא על בסיס יום יומי. לפיכך, סידור שגוי עלול לגרום לעבודה מיותרת, השקעה מיותרת של זמן ולעיתים פגיעה בריאותית, כתוצאה מתנועות חוזרות ונשנות כגון התכופפות, בגלל סידור שגוי של כלי המטבח. 

בעלי מקצוע המתמחים בתחום יתאימו את הסידור לאופי הפעילות במטבח, לצרכים הספציפיים וליכולות של מי שאמורים להשתמש בו באופן קבוע. כלים שהשימוש בהם איננו על בסיס קבוע, יאוחסנו במקומות פחות נוחים לגישה. סירים, מחבתות גדולות וכלים כבדים יותר יאוחסנו במקום נמוך, בעוד צלחות וכוסות יאוחסנו בגובה העיניים. 

אם סידור ארונות מטבח בבית עומד להתבצע כחלק ממעבר לדירה חדשה, או כחלק משיפוצים כלליים, ואם יש לך צורך בסידור מקצועי, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע של בלאגן יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בסידור הבית בהתאמה לצרכים ולהעדפות שלך ושל בני המשפחה וביצירת הסידור האופטימלי בבית. 

סידור ארונות מטבח מקצועי

איך נראים ארונות המטבח שלכם? כמה קל לכם למצוא את הכלי או את המוצר הרצוי? כולנו יודעים שארונות מסודרים מאפשרים שימוש יעיל ופשוט, ואילו חוסר סדר גורם לחוסר שליטה וכתוצאה מכך לחוסר נוחות בעבודות המטבח. גם אתם חולמים על שינוי משמעותי? רוצים לחולל שינוי? בואו לקרוא להלן על מספר פעולות שיוכלו להועיל לכם ולאפשר לכם להשיג סידור ארונות מטבח.

כיצד מבצעים סידור ארונות מטבח?

שלב ראשון – סינון החפצים והמוצרים

עומס של פריטים וחפצים הוא מתכון בדוק ליצירת בלגן וחוסר סדר. ולכן בשלב הראשון כדי למיין את החפצים ולסנן אותם. הוציאו מהמטבח שלכם את כל מה שמיותר ולא שימושי. בכל מטבח עלולים להיות כלים לא שימושיים, מוצרי מזון ישנים שלא באים לכלל שימוש וכן הלאה. מיינו את כל החפצים והוציאו מהבית את כל מה שמיותר.

שלב שני – חלוקה לקבוצות

בשלב הבא מומלץ לחלק את כל החפצים לפי קבוצות ולהגדיר מה יש לנו במטבח. לרוב יהיו אלו כלים שימושיים, כלים להכנת מזון, כלים חשמליים, קערות וסירים, מוצרי מזון יבשים, כלים חד פעמיים, קופסאות שימורים, חטיפים וכן הלאה. כאשר הקבוצות מוגדרות ניתן לשלוט על הנעשה ולקבוע לכל קבוצה את המקום המתאים לה מבחינת הגודל ומבחינת הנוחות והנגישות.

שלב שלישי – ארגון פנימי

לאחר שמצאנו לכל קבוצה את המקום הרצוי נארגן את המוצרים בצורה מאורגנת והגיונית. כאשר כל פריט נמצא במקום הגיוני ופרקטי ניתן לשלוט על הנעשה. למצוא בקלות את הפריט המבוקש בעת הצורך. ולא פחות חשוב – להחזיר אותו עם תום השימוש למקום בלי ליצור מהומה מסביב.

שלב רביעי – שימוש ובחינה מחודשת

לאחר שסיימנו לבצע סידור ארונות מטבח נוכל לבחון האם התוצאה אכן עונה על הדרישות. כי סידור הבית יכול להיעשות בשיטה של ניסוי וטעיה. גילינו שמוצר מסוים מונח בצורה לא נוחה? שהמקום לא מספיק? אולי יהיה נכון יותר להעביר אותו למקם אחר? אחר תקופה קצרה של שימוש נגיע לתוצאה המושלמת.

סידור ארונות מטבח זה חברת בלאגן! אנחנו מציעים ללקוחות שירות מקצועי של ארגון הארונות וסידור מקצועי ביעילות מקסימלית!

 

סידור ארונות מטבח

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן