צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

שירותי ארגון בתים בהתאמה אישית

מארגנים לכם נחת בבית

מי מאיתנו לא רוצה לחיות בסביבת חיים הרמונית, מאורגנת ונעימה? אין אדם כזה. 

וגם אם החיים שלנו הפוכים ממאורגנים שנות אור, לא יקום האחד או האחת שיגידו שהם הצליחו להתרגל ולחיות עם זה (ובאמת להתכוון לזה). 

אי סדר ואגון משבשים את שגרת יומנו, נקודה.

לחצי היומיום, הילדים, העבודה וכל שאר אילוצי החיים לצערנו הרב מקשים עלינו להיות מסודרים ומאורגנים, וכל אלו הודות גם לריבוי הרהיטים, החפצים, הבגדים שמצטברים, הניירות מהעבודה, מקופות החולים, כרטיס האשראי ומה לא? 

הסיטואציה המתאורת מובילה לעומס גדול הדורש מיומנות אמיתית למיון, סידור וארגון כל חפצינו. 

אממה, לא כולנו יודעים איך לעשות את זה או בכלל רוצים להתעסק בזה. מכאן ובדיוק על מנת להוריד מכם עומסים, הוקמה חברת בלאגן. 

הצוות המיומן של ווי קרביץ מתמחה במתן שירותי ארגון בתים חכם כבר משנת 2002 ועזר למשפחות, זוגות ויחידים להנות מאורח חיים מסודר ונעים יותר. 

המומחים שלנו מיומנים בסידור ארונות בגדים, סידור חדרי שינה, חדרי ילדים, מטבח ובכלל - סידור בתים. מעבר לסידור אנו ממיין ומארגנים עבורכם את הבית, הצר או הדירה בצורה הפרקטית והנוחה ביותר עבורכם. 

 

מה זה אומר עבורכם? 

זה אומר שבית אחד או ארון אחד אינו דומה למשנהו! לכל בית הצרכים שלו, הדיירים שלו, יש בתים עם ילדים קטנים, ויש בתים של אנשים מבוגרים, ויש בית של רווק, ולכל אדם או משפחה יש את סדרי העדיפויות שלהם וצורת ההתנהלות שלהם. 

העבודה שלנו היא להפוך את שגרת היום שלהם למאורגנת במקסימום בדיוק עבורם!

מעבר לכך שחברת בלאגן מציעה את הפתרון המושלם למעברי דירה בכך שמורידה מכם עומסים שבלתי יתוארו, אפשר לקרוא לצוות בלאגן גם סתם בשביל לרענן ולשפר את איכות החיים שלכם וסביבת המגורים שלכם. 

כאשר הרעיון הוא שחברת בלאגן יעזרו לכם לייצר שיטת חיים מאורגנת שתעזור לכם לשמר את הארגון והסדר לתקופה ארוכה ולא חד פעמית.

 

נס של יום אחד!

ביום עבודה מרוכז אחד נגיע אליכם הביתה ונתחיל במלאכה - נתכנן, נמיין, נזרוק, נתרום, נסדר, נקטלג ונהפוך את סביבת המגורים שלכם ושל בני משפחתכם למיטבית, ביתית וכזאת שכייף לגור בה. 

אז למרות שאנחנו משוחדים, אנחנו נחדד ונגיד שהצלנו משפחות רבות מחיים לא מאורגנים שהפכו את ההתנהלות היומיומית שלהם לבתי נסבלת. ממרדפים בלתי פוסקים אחרי אבידות, מריבים מיותרים אחד עם השניה על סידור וארגון של דברים שאינם במקום, על חוסר אכפתיות של כל אחד מבני הבית. ואנו לא מתביישים להגיד שהודות לשיטת העבודה שלנו, הדברים האלו לא אמורים לקרות, זאת מאחר ונחליט יחד איתכם מחדש איפה יהיה כל דבר, מעתה ואילך.

 

איך אומרים? הבית לא יתארגן מעצמו... 

אז למה שלא תהנו מכל הטוב שיש לנו להציע לכם? 

השאירו לנו פרטים ונשמח לראות את החיוך שמרוח שלכם כשנסיים לעבוד (: 

 

לקביעת פגישה ראשונית ללא עלות, התקשרו עכשיו - 

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן