צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

סידור וארגון בעת מעבר דירה


אין ספק כי לעבור דירה מצריך לא מעט הכנה מראש ומעבר קל יכול בעזרת אריזה וסידור נכון יכול לעשות קסמים בביתנו ולשנות את העיצוב של הבית מהקצה אל הקצה. אתם תרגישו מיד בשינוי שחל בדירה בייחוד כאשר היא כבר מסויידת, הבית יראה לכם מואר יותר, זוהר יותר ופשוט יפה יותר. לקבל טיפים לסידור הבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו ליישם, ארגון וסידר ישרה בבית אווירה מדהימה וכולנו רוצים שבבית שלנו תהיה אווירה מיוחדת ונעימה.

 

אז, איזה ציוד אריזה למעבר דירה חייבים? 

קיימים 3 דברים עיקריים שאנו ממליצים עליהם: קרטונים, מסקנטייפ ומדבקות גדולות (שימו לב שכל אחד מסוגי הציוד שהזכרנו צריך להיות איכותי!). מעבר לכך, תמיד מומלץ לרכוש גם שקיות זבל גדולות (אין לכם מושג כמה תודו לנו על העצה הזו) ולצד כל אלה – הרבה הרבה סבלנות. 

 

איך מתחילים? 

אנחנו תמיד ממליצים לרכוש מספר קטן של קרטונים ומקסימום לאחר מכן, לרכוש עוד. ברגע שכבר יש לכם את הקרטונים בבית ואף לפני, תוכלו להתחיל במלאכת המיון החשובה. ראשית, החליטו מאיזה חדר אתם מתחילים, פנו את הרצפה והחלו למיין את החפצים. מומלץ להכין כמה קרטונים בצד, אם תרצו להתחיל באריזה תוך כדי. חשבו למשל: באילו חפצים בחלל אתם משתמשים לעיתים קרובות ובאילו לעיתים רחוקות? (מיינו קודם את החפצים הפחות שימושיים). חשבו עוד: ממה ניתן להיפטר ומה ניתן להשאיר? 

 

הכנה לפני מעבר הדירה

בעת פינוי יש לדאוג לציוד אריזה למעבר דירה אשר יקל ויהיה נח לאפסן את תכולת הבית, חברת ההובלה תדאג לפינוי הרהיטים ופריטים גדולים במיוחד. צביעת דירה ריקה באופן טבעי קלה יותר מאשר צביעת דירה שאתם כבר גרים בה ואם יש לכם אפשרות לבצע את הצביעה בטרם הכניסה לבית אתם בהחלט מוזמנים לעשות זאת לרבות סתימת חורים בקירות ותיקון רטיבות אם נמצאו  בעזרת מומחה. בדירה החדשה חשוב מאוד למדוד פתחים ומעברים ולהשוות למידת הרהיט על מנת לדעת אם רהיטים יעבור דרכם.

 

 

בזמן סיום המעבר אחרי המעבר

בימנו הרבה יותר נוח ומומלץ להזמין מסדרת בתים אשר תחסוך את כאב הראש של סידור הבית מחדש כמו סידור ארונות מטבח ורהיטים. כל נושא התאמת הצבעים לא יהיה כבר באחריותכם וכאשר תיכנסו תגיעו בית מסודר שטרם הכרתם אגב נגמרו הימים שצביעת הדירה חייבת להיות בלבן, היום האופציות גדולות הרבה יותר וצבעית הדירה בצבעים כמו כחול, צהוב, שחור או כלך צבע אחר הן אופציות אפשרויות בהחלט. צביעת דירה לפני כניסה עדיפה כאמור על צביעת דירה לאחר הכניסה אבל גם אם לא הספקתם לצבוע את הדירה לפני הכניסה אל תתייאשו, בהחלט תוכלו לעשות זאת גם לאחר שאתם כבר גרים בבית.

 

העיקר שתבחרו בחברת אריזה והובלה מהימנה

בשורה התחתונה, ההחלטה החשובה ביותר שתעשו הקשורה להובלה וסידור הדירה החדשה היא איש המקצוע או החברה שתבחרו אשר יבצעו את הנדרש. רצוי לקבל המלצות ולעבוד עם אנשי מקצוע שיש להם קילומטאראז' בתחום. העיקר שתבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר שאתם יכולים.

בחיפוש פשוט ברשת תמצאו לא חברות הובלה ואריזה במחירים שונים, חלקם טובים וחלקם טובים פחות, חלקם יציעו לכם מחירים גבוהים וחלקם מחירים נמוכים, חלקם בעלי ניסיון וחלקם חדשים בתחום. המטרה שלכם היא למצוא איש מקצוע שיהיה גם מקצועי, גם בעל ניסיון וגם לא ירוקן לכם את הכיס. אם אתם מכירים חברים או שכנים אשר לקחו מסדרת בתים לא מזמן והיו מרוצים זה כדאי. אתם בהחלט יכולים לקבל המלצות ברשתות החברתיות אך זכרו היטב שלא כל איש מקצוע שמתאים לשכן או לחבר שלכם בהכרח יתאים לכם. כאשר יגיע איש המקצוע הנכון והמתאים לכם ביותר אתם תדעו שזה הוא ואז תוכלו להתחיל בעבודה.

 

ואיך זה קשור לציוד? 

ברגע שהציוד אריזה למעבר דירה לא איכותי מספיק, זה פשוט מתכון לבלאגן אמיתי. מספיק שתרימו איזה ארגז והוא לפתע יפתח לכם, תשתמשו בשכבות מסקנטייפ בלי סוף כדי לסגור אותם (מה שבד"כ לא עוזר כשהציוד לא איכותי) ובנוסף, הסכנה החומרה יותר היא שהארגזים לא יעמדו בפינוי ויקרעו. בקיצור, מומלץ לא להסתכן בכך. 

 

מעבר דירה

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן