צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עזרה מקצועית בשעה הקשה: פינוי דירות נפטרים


פינוי דירת נפטריםפינוי דירות נפטרים הוא תהליך מאוד לא פשוט עבור האנשים הקרובים לנפטר, שכולל הצפה והתמודדות רגשית נוספת. לכן דווקא בשעה זו כדאי להיעזר בצוות מקצועי שידאג לפנות את הדירה, ולחסוך מהמשפחה הקרובה כאב ועומס נוסף. כל הפרטים והמידע בנושא זה, מאת צוות בלאגן.

 

פינוי דירות נפטרים שלבי התהליך

פינוי דירות נפטרים בדרך כלל מתחיל במיון כל הרהיטים, החפצים והפריטים למספר קטגוריות שונות: חפצים אישיים בעלי ערך רגשי אותם רוצה המשפחה לשמור, חפצים המיועדים למכירה, חפצים המיועדים לתרומה וחפצים המיועדים להשלכה לאשפה.

כמובן שתחילה בני המשפחה הקרובים יגיעו לבית המנוח במטרה לאסוף משם חפצים בעלי ערך רגשי כמו מכתבים, אלבומי תמונות, תכשיטים וכלים מיוחדים העוברים מדור לדור וכדומה. התהליך מלווה בקושי ובכאב טבעי ומובן, אך בשלב זה אין מנוס מכך שדווקא בני המשפחה הקרובים יעשו תפקיד זה. לאחר מכן הם יכולים להודיע לחברה המפנה, ועובדי החברה יגיעו לבית, ייקחו את המושכות לידיים וישלימו את התהליך כולו.

ישנן חברות העובדות בתמורה לקבלת תכולת הבית, אך חשוב לציין שבדרך כלל במקרים אלו מדובר בבתים שבהם שווי התכולה גבוה, והדירה ממוקמת במיקום נגיש ונוח כמו קומת קרקע. במקרים אחרים יועבר לחברת ההובלה תשלום עבור ביצוע המשימה, והחפצים המתאימים לכך ימכרו בנפרד מהתשלום עבור עלות הפינוי. 

עלות הפינוי תקבע בהתאם לכמות ולסוג הציוד אותו יש לפנות, וכמו בכל הובלה בהתאם לגובה ולנגישות, שכן הובלות המצריכות מנוף או עזרים מיוחדים בשל מעברים צרים או ריהוט מיוחד, יצריכו עלויות הובלה גבוהות יותר. עובדי החברה יעסקו במיון החפצים לקטגוריות השונות של חפצים למכירה, חפצים למסירה וחפצים להשלכה. הם ידאגו להוביל את כל הפרטים ליעדיהם המתאימים ובכך למעשה תושלם המשימה.

 

שקט נפשי

כאמור העיסוק בנושא זה אינו פשוט קלל ועיקר, בפרט שמדובר במשפחות שנמצאות בשלב ההתמודדות עם האבל והאובדן. לכן הפנייה אל עזרתה של חברה מקצועית עשויה לסייע מאוד ולהקל על המצב. אם יש לכם שאלות נוספות בנושא פינוי דירות נפטרים, פנו אלינו ואנו נסייע ונלווה בתהליך.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן