צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עשרת הדברות של עולם הכביסות


חלק בלתי  נפרד מסידור הבית או אם לדייק מהבלאגן בבית נובע מעצם היותנו יצורים חיים, מלכלכים, מנקים, לובשים, זורקים לכביסה ובכללי חיים ונושמים.

והכביסות מה איתן?

למי לא יצא להתלונן על הכביסות ועל כל מה שמשתמע מכך? 

למיין את הבגדים

לאסוף את הבגדים

לכבס את הבגדים

לייבש את הבגדים

לקפל את הבגדים

להחזיר את כל הבגדים מסודרים לארון

וחוזר חלילה

אחת המטלות שלרבים מאתנו נראית כמו סצנה בסרט "הסיפור שאינו נגמר"-

זו שתמיד נערמת לערימות לא נגמרות, זו שלא משנה מה תמיד יש ממנה עוד ועוד. מתחילים בלמיין את ערימת הכביסה לסוגים, עוברים להסרת כתמים וכיבוס הבגדים, אחר כך ייבוש, קיפול הבגדים והחזרה של כל הבגדיםמקופלים לארונות. 

חתיכת התעסקות.

אז חשבתי על זה קצת והכנתי לכם את עשרת הדברות לכביסות, ערימות, עצבים וכתמים.

ראו  כיצד בעזרת כמה פטנטים פשוטים תיכנסו לשגרת כביסות הגיונית, מסודרת ולא מתישה. 

1. אל תקבעו לכם יום כביסות- אל תיצרו מהכביסות אישיו גדול, פשוט כמו שאומר המשפט האהוב עליי בנייקיJUST DO IT. יש לכם מספיק כביסה לכביסה צבעונית או לבנה או אפילו מגבות הפעילו את המכונה. כן, כן, זה כל כך פשוט!

2. תזמון הכיבוס- למכונה רגילה לוקח לפחות שעה וחצי עבודה, הפעילו את המכונה כאשר אתם יודעים שתהיו בבית כדי להוציאה לטובת תלייתה בזמן או ייבוש במייבש.

3. אל תמתינו עם הסרת הכתמים לרגע הכביסה, השפריצו על הכתם עם מסיר כתמים מיד כשאתם זורקים את הבגד לכביסה, במידה ואתם משתמשים במסיר כביסה שהוא סבון כלים, הקפידו לא לשים הרבה חומר, אחרת המכונה תתמלא בקצף מיותר בזמן הכיבוס.

4. השתמשו בתוכנית לכביסה מהירה כדי להימנע מהמתנה לצבירה של כביסה מאותו הסוג. כך תדללו את ערימת הכביסה. לא יודעים איך להשתמש בתוכנית לכביסה מהירה? כתבו את שם מכונת הכביסה שלכם והדגם באינטרנט פלוס צמד המילים SPEED WASH או QUICK WASH ותלמדו טכניקה חדשה ויעילה .

5. תחזקו את המכונה והמייבש- רוקנו מוך מהמייבש (אלו סיבי הבד שנצברים במייבש) והקפידו לנקות את מכונת הכביסה אחת לתקופה. חומר זול ומומלץ מאוד לניקוי המכונה הוא חומץ טבעי.

6. גרביים בודדים- לא גרביים לא נעלמים להם סתם כך (כן, כן, גרביים זה זכר). הם נעלמים, אלוהים יודע למה, אבל לא סתם כך. אז מה עושים כדי לשמור על הגרביים? שימו בסל הכביסה שלכם סל רשת שנועד לכיבוס והכניסו את כל הגרביים שלכם ישירות לסל רשת ומשם ישירות לכיבוס. לאלו מכם שיש גרביים כהים וגרביים בהירים מומלץ להחזיק שני סלים, אחד לכל צבע.

7. סל כביסה- בחרו סל כביסה מופרד לקטגוריות והשליכו לכל סל את הצבע והסוג הרלוונטי של הבגד. למשל מגבות, צבעוני, עדין וכביסה לבנה. החלוקה הזו חוסכת ים של זמן, התכופפות מיותרת ומיון. זה גם קל לילדים.

8. ייבוש- חלקנו מייבשים את הכביסה על מתלה וחלקנו מייבשים את הכביסה במייבש. הטיפ הזה הוא לשתי צורות הייבוש.

הקפידו, מיד שהכביסה סיימה את פעולה להעביר אותה לייבוש. כאשר הכביסה הרטובה ממתינה זמן רב מדי כשהיא דחוסה במכונה היא מקבלת ריח רע שנובע מבקטריות.

9. קיפול- הכביסה ייבשה, הקפידו לקפל את הכביסה מיד. אין זמן טוב יותר מעכשיו- ערימות של כביסה לא נוצרות יש מאין, הן תוצאה של דחיינות. קיפול הערימה הראשונה תקבע שגרת סדר הגיונית ולא מתישה. סדרו כאן ועכשיו.

10. חלקו את הערימות המקופלות לפי שייכותם לבני הבית ובקשו מכל אחד שיחזיר למקום. לעיתים הילדים יחזירו את הבגדים לא בדיוק כפי שאתם אוהבים לסדר, נסו לבלוע את הצפרדע ולחזק אותם על העשייה והסדר- תתאפקו ואל תסדרו אחריהם!!

לחצו על התמונה הבאה להורדת קובץ הנחיות 

בהצלחה

 

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן