צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

פריקת מעבר דירה: אפשר ליהנות מהתהליך


פריקת מעבר דירהמעבר דירה בכלל, ובתוכו פריקת מעבר דירה בפרט, מעלים אצל מרבית האנשים אסוציאציות של עומס, בלאגן, סטרס והתשה כללית. אך זה לא חייב להיות כך. למעשה, אם עושים זאת באופן מקצועי עם המומחים של חברת בלאגן, הפריקה וסידור הבית החדש הופכים להיות חוויה כיפית, מהירה, שמותירה לכם בית מאורגן ואף מעוצב. המיטות שלכם יהיו מסודרות כמו בבית מלון, המגירות מאורגנות לתפארת, כל חפץ יקבל את הזווית והמיקום המושלם שלו ובסופו של יום עבודה אחד יתקבל אפקט "וואוו" ענק.

פריקת מעבר דירה מתחילה לפני הפריקה

השלבים הראשונים של פריקת מעבר דירה מתחילים עוד בשלב התכנון הראשוני ולאחריו האריזה. כמו שנאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה", וכלל זה תקף מאוד בתחום של מעבר דירה וסידור הבית החדש. חשוב ביותר לתכנן את חלוקת הארגזים ולסמנם מראש באופן ברור ומדויק, בהתאם למיקום שאליו כל אחד מהם מיועד בדירה החדשה.

יש להקפיד על סגירה הרמטית ועל אטימה של כל החפצים והאריזות שתכולתם עלולה להישפך כמו בקבוקים, אריזות מזון וכדומה. כל חפץ שביר או עדין ייארז בעדינות עם עטיפה רכה של מצעים ושמיכות סביבו, וכך הכול יגיע בשלום ובשלמות אל היעד הנכסף.

סידור ועיצוב הבית

צוות המארגנות והמסדרות המקצועיות שלנו, בהובלת ווי קרביץ, מנוסות מאוד ביצירת חלל מעוצב, מאורגן להפליא ומוקפד. בחברתנו נצבר ניסיון של כמעט 20 שנה בהובלה של אלפי דירות ישראליות מכל הסוגים והמינים. בפגישת ההיכרות הראשונית חשוב לנו באמת להכיר אתכם, להרגיש את האופי המיוחד שלכם, על מנת לעזור לכם לארגן את החלל החדש באופן שיהיה הנעים והנוח ביותר עבורכם בביתכם החדש.

חלק חשוב ומרענן ביותר במעבר הדירה הוא דווקא המסירה הלאה של כל החפצים המיותרים. שלב זה יוצר מרחב נקי ומתחדש ללא עומסים מיותרים, ומאפשר לכם להרגיש שכל מה שנמצא בתוכו אכן שימושי ומועיל. לנו מאוד חשוב שתמיד פריקת מעבר דירה תתבצע עם חיוכים, צחוקים והמון הנאה. כך שהכניסה אל ביתכם החדש באמת תקרה ברגל ימין חיובית ונעימה, עם השירות האדיב והטוב ביותר שאתם יכולים לקבל מאתנו. עם כל שאלה, בקשה או התייעצות בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו תמיד. אז שיהיה בהצלחה.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן