צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

לגזור ולשמור: ציוד אריזה למעבר דירה שגם אתם צריכים!


בהליך מעבר דירה, אחד השלבים הנחשבים למורכבים ומעייפים ביותר בתהליך, הוא שלב האריזה. בכדי לעבור את השלב הזה על הצד הטוב ביותר, קיימת חשיבות גבוהה לבצע את האריזה בצורה מתכוננת ובאיכות גבוהה.

אריזה מהווה הזדמנות לזרוק או לתרום את כל הדברים להם אנו לא זקוקים, לעשות סדר בכל מה שיש לנו ולהגיע לדירה החדשה רק עם הציוד החשוב והמשמעותי. 

בכדי שהליך האריזה יתבצע על הצד הטוב ביותר, חשוב בשלב הראשון, לבחור בקפידה את אותו ציוד אריזה למעבר דירה.

ציוד אריזה איכותי, אשר מותאם באופן פרטני לתכולה אותה אתם צריכים לארוז, יקל בצורה משמעותית על הליך האריזה.

 

בדיוק בגלל הסיבה שאתם לא עוברים בכל יום דירה, אתם זקוקים למידע חיוני ולשלל טיפים שיסייעו לכם ביום המעבר הגדול והמרגש. אנשים עוברים דירה מסיבות שונות:

• מעבר מדירה קטנה לדירה גדולה יותר

• מעבר לדירה זמנית עד לקבלת מפתח מהקבלן

• עזיבת הבית של ההורים אל דירת סטודנטים

• מעבר לחו"ל בעקבות רילוקיישן ועוד...

 

Balagan שמחים לעשות לכם סדר בבלאגן עם רשימה של ציוד אריזה למעבר דירה שגם אתם צריכים! 

 

בחירת ציוד אריזה למעבר דירה

ציוד אריזה למעבר דירה, יאפשר לארוז את כל הציוד בצורה איכותית ונוחה ומעבר לכך, גם להגן על התכולה מפני תלאות הדרך וההובלה.

הציוד יכול להיות מסופק על ידי חברות מיוחדות המתמחות בתחום זה וברשותן הידע המקצועי, להתאים את הציוד עבור הלקוחות.

הציוד אמור לכלול ארגזים איכותיים, בגדלים שונים וכמובן, נייר פצפצים ומיני חומרים לעיטוף ולהגנה על התכולה. 

כמובן, שחשוב להקפיד גם על שיטות האריזה, לדוגמא, אם הצורך הוא לארוז מוצרים שבירים, חשוב להקפיד ולהגן עליהם בצורה המיטבית – כאמור, חברה מקצועית ומנוסה, תעניק לצד הציוד האיכותי, גם טיפים וטכניקות אריזה – בחלק מהמקרים, נציגים מטעם החברה הם אלה, אשר יבצעו את האריזה בעבורם. 

 

הליך האריזה

הכול מתחיל בגישה ומי שמתחיל בהליך האריזה עם גישה אופטימית ומתוך ידיעה שמדובר בהזדמנות, להגיע לדירה החדשה, בצורה יותר מסודרת ובלי כל אותם החפצים שאין בהם באמת צורך.

כמובן, שלמי שאין את הכוח, היכולת הרצון לבצע את האריזה לבד, יוכל תמיד לבקש עזרה מאנשי מקצוע מטעם אותה החברה.

אם גם אתם זקוקים לאותו ציוד אריזה למעבר דירה או לסיוע בהליך האריזה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת בלאגן, אשר מחזיקה בידע ובכלים, לסייע לכם לבצע את עבודת האריזה בצורה המקצועית, הטובה והאיכותית האפשרית וליהנות מהתחלה טובה וחלקה יותר בדירה החדשה. 

 

 

ציוד אריזה למעבר מתחיל עם ארגזים בגדלים שונים

הדבר הבסיסי ביותר, ואולי גם החיוני ביותר שאתם צריכים לקראת המעבר שלכם הוא ארגזים. את הארגזים תוכלו לאסוף בכוחות עצמכם, אך גם תוכלו לרכוש מראש ארגזים בגדלים שונים. במקרים בהם אתם מסתייעים בשירותי אריזה מקצועיים, לא תצטרכו לדאוג כלל לארגזים, אלא שאלו יסופקו לכם.

 

מה חשוב לדעת?

• ארזו בצורה חסכונית כל ארגז

• אל תמלאו את הארגזים עד אפס מקום

• השתמשו בארגזים בגדלים שונים

• כתבו על כל ארגז מה הוא מכיל / שביר / לא שביר

 

ניילון נצמד עבה

מטבע הדברים, תארזו גם פריטים שבירים: מפריטי אומנות, דרך צלחות וכוסות ועד מוצרי טיפוח שונים. כל פריט שביר מומלץ בחום לעטוף עם ניילון נצמד עבה. שימו לב כי לא מדובר על הניילון המוכר לכם מהשימוש הביתי, אלא ניילון עבה יותר. ניילון זה מתפקד כשכבה מגנה על הפריט השביר שלכם וחשוב מאד לכלול אותו כחלק בלתי נפרד מרשימת ציוד אריזה למעבר.

 

ניילון בועות – למה צריך אותו?

ישנם ארגזים שכדאי בהחט לרפד אותם באמצעות ניילון הבועות. ארגזים אלו יכילו את אותה תכולה שבירה. הודות לשכבה הנוספת שתרפדו באמצעותה את הארגז, תבטיחו כי התכולה לא תזוז בתוך הארגז, מה שיפחית את הסיכוי כי היא תגיע אל יעדה שבורה. כמו כן, שכבת ריפוד נוספת לארגז מפחיתה את הסיכוי כי הארגז יקרע או יפתח בעקבות משקל רב.

 

ולבסוף: סרט הדבקה

ורשימת ציוד אריזה למעבר שלכם נחתמת עם סרט ההדבקה. שימו לב: לא מדובר על סרט ההדבקה הדק והביתי, אלא על סרט עבה וקשיח יותר. באמצעות הסרט תוכלו לסגור ולאטום את הארגזים, רגע לפני שהם עולים למשאית ההובלה.

ציוד אריזה למעבר

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן