צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

רילוקיישן

 החיים מזמנים לנו לא פעם הזדמנויות עוצרות נשימה, אבל מלווים לא פעם בפחדים ובחששות.

המעבר לארץ חדשה - רילוקיישן, הינו אחד מהם. המחשבה של אריזת כל החפצים הללו בצורה מאורגנת הינה מאתגרת במיוחד. בשביל זה בדיוק צריך לפנות למקצוענים. על מנת לסייע לכם בחלק מאתגרי הרילוקיישן פיתחנו בחברת באלגן תהליכי מיון ואריזה קפדניים בדרך להעברה בטוחה של החפצים והזיכרונות לביתך החדשבחברת בלאגן ארזנו עד היום, משנת 2002, אלפי דירות. פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות, מאורגנות וכאלה שמתייחסות בכבוד לחפצים שלכם, לחשיבותם הרגשית ושומרות על תקינותם בעת האריזה. 

 

כדי להוביל את הזיכרונות שלכם בבטחה, פיתחנו בבלאגן מומחיות רבת שנים בהובלת מטענים אישיים, לצד שילוח מטענים מורכבים עבור הגופים והחברות המובילות במשק: החל ממערכות הגנה רגישות ועד חפצי אמנות בשווי עשרות מיליוני דולרים. כל אלה יאפשרו גם לך להרגיש בידיים טובות, בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בישראל לשילוח בינלאומיהצוות שלנו יגיע אליכם לפני המעבר ויארוז את כל הבית במיומנות ובקפידה. שיטות האריזה שלנו, ששוכללו במהלך אלפי מעברי דירות ישראליות על שלל מאפייניהן, ופותחו על ידי מייסדת החברה, הפכו לשיטה מדוייקת  עם השנים והינן חלק מתהליך ההכשרה של הצוות שלנו.  

 

אז תנו למקצוענים שלנו לעשות עבורכם את העבודה... הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר. אנחנו משמח לעמוד גם לרשותכם.

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן