צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

שיטת הסידור שלנו

לבדוק, לתכנן, למיין, לעטוף, לארוז, לפרוק, לסדר, לקפל, לארגן ולשים במקום. אלו המון פעולות שדורשות מיומנות נצברת אם רוצים להגיע לתוצאות מיטביות של סביבת חיים נעימה, מסודרת, מאורגנת ומטופחת. בחברת בלאגן ליווינו עד היום, משנת 2002, אלפי דירות. פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות, מאורגנות וכאלה שמתייחסות בכבוד לחפצים שלכם, לחשיבותם הרגשית ושומרות על תקינותם בעת האריזה, הפירוק והסידור. השיטות שלנו, שפותחו על ידי מייסדת החברה, הפכו לשיטה מדוייקת עם השנים והינן חלק מתהליך ההכשרה של הצוות שלנו. השיטה כוללת מתודות עבודה מקצועיות.  רצ"ב מספר דוגמאות לתהליכי העבודה שלנו:

סדר וניקיון באזור העבודה

תמיד נזכור שתהליך מעבר דירה יכול להיות חווייה מאתגרת עבור לקוחותינו, ולכן אנחנו נשאף תמיד שסביבת העבודה שלנו תהיה נעימה ומזמינה בכל שלב בתהליך. כשנתחיל בהכנת הארגזים לאריזה, נערום אותם בצורה מסודרת בפינה המיועדת בבית לפי הוראות אחראי המשמרת. בכל חדר בו נעבוד תהיה לנו שקית אשפה צמודה לטובת השאריות וחלקי המדבקות המיותרים ושאר אשפה הנמצאת בחדר.

אפקט הסדר

שיטה ייחודית שפותחה עלי ידי ווי קרביץ מנכל"ית חברת בלאגן ובתשתיתה עומד הרעיון של מקבץ חפצים דומים. מארגנים את החפצים הדומים ביחד לסידור מיטבי, כלל הבגדים, כלי המטבח או משחקי הילדים. לאחר מיון החפצים, מניחים אותם בחלל בו הם אמורים להיות מסודרים בו. מארגנים אותם בצורה מקופלת לפי קבוצות ורק אז מכניסים אותם לחללי האיחסון. כך, מגיעים לתוצאה מיטבים של חפצים נקיים, מאורגנים, ממויינים וקלי גישה.

מיון ניירת

נתחיל במיון כלל הניירות שהצטברו לפי נושאים: חשבונות, קבלות, מסמכים, דו"חות וכד', לאחר מכן נעבור לצורת האיחסון, בין אם בניילוניות בתוך קלסר או במגירות , בכפוף לצורך ולדרישות של הלקוח. בנוסף, אנחנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לרכוש עבורם אביזרי אחסון: קלסרים, סלסלאות וכו'. לאחר מכן נתכנן את חללי האיחסון ונסדר את אביזרי האיחסון לפי נחיצותם וגודלם. לעיתים עבודת סידור ניירת לא מסתיימת במפגש הראשון והלקוח מקבל עצות לגבי אופן האיחסון וחללי האיחסון הנדרשים ומזמין אותנו פעם נוספת על מנת להמשיך את הסידור המיטבי.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר. הצוות שלנו ואנחנו משמח לעמוד גם לרשותכם.

הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן