להזמנות וייעוץ עם ווי חייגו:
0723943676

שירותי פריקת בית

אז זהו... עברתם ואתם עומדים בפני דירה חדשה, חללים נקיים וארונות ריקים ומנגד ערמות ארגזים, חפצים ארוזים ותשישות מתקדמת.

זה הזמן להיעזר באנשי מקצוע שיהפכו את המשימה הבלתי אפשרית הזאת למשימה קלה ומהירה. צוות בלאגן יפרוק, יסדר ויארגן כל ארגז במקומו ובסוף היום לא ישאר אפילו קרטון אחד בבית החדש.

בחברת בלאגן פרקנו וסידנו עד היום, משנת 2002, אלפי דירות. פיתחנו שיטות עבודה מהירות, מאורגנות וכאלה שמתייחסות בכבוד לחלל החיים שלכם, לדרישות שלכם ולצרכים שלכם ומסדרות את כל חפציכם בצורה מאורגנת, מסודרת ונעימה שתקל על החיים בחלל החדש.

הצוות שלנו יגיע אליכם מיידית עם גמר הפירוק על ידי המובילים ויפרוק את כל החפצים למקומם המיועד במיומנות וסדר. וכמובן יהפוך את החלל החדש לאזור נעים, מסודר ומאורגן. בדיוק כמו שאתם אוהבים.

שיטת הפירוק שלנו, כוללת מתודות עבודה מקצועיות. כגון:

·         תכנון פריקה לתוך חללי האחסון - מיון הארגזים לחדרים המתאימים לפי התוויות.

·         סידור החפצים - נוציא מהארגזים את אותו הנושא ורק אז נסדר אותם בחלל האחסון, כמו הוצאת כל הבגדים, קיפולם לפי נושאים ורק אז נכניסם לארונות ולאזורי האיחסון.

·         תכנון מקדמי של תכולה - בדיקת כמות החפצים ותכנון הסידור בהתאמה לכמויות, לדוגמה, סידור ארון הבגדים בהתאם לכמויות ולגודל הארון.

·         תכנון סידור המטבח בהתאם לכמויות וגודל הארונות - המטרה היא ליצור חללים מרווחים ונגישים עבור הלקוח ואיחסון חפצים שאינם בשימוש יומיומי באיזורים מרוחקים.

·         אפקט הוואו - סידור וגימור בחדר לפני היציאה ממנו, כמו בקטלוג עיצוב, למשל: סידור המיטה כמו בבית מלון עם מצעים נקיים וטריים מתוחים וכריות נוי מתאימות מעל. אם מזהים נישה או מדף ריק מתאימים לו חפצי נוי והופכים את הפינה למעוצבת ועוד.   

 

אז תנו למקצוענים שלנו להפוך את סביבת המגורים החדשה שלכם למסודרת, נעימה ומזמינה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, למידע או לקבלת הצעת מחיר. אנחנו משמח לעמוד גם לרשותכם.

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ עם ווי השאירו פרטים:
צרו קשר
חייגו: 0723943676
רוצים שווי תחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם?
השאירו פנייתכם כאן