צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

שמרו את האנרגיות שלכם: כל היתרונות של מעבר דירה עם חברה מקצועית


מעבר דירהאם אי פעם יתבצע סקר מקצועי מקיף בנושא מעבר דירה והתחושות שהוא מעלה, כנראה שתוצאותיו יהיו מתח, לחץ ועצבים עד לכדי חרדה כללית וייאוש עוד לפני שהתחלנו. אז למה להיכנס לבית חדש כשאתם מרוקנים מאנרגיות, בזמן שאפשר לעבור את כל התהליך בשמחה ובכיף ולהרגיש כמו אורח בבית מלון חדש ומפנק. כל הפרטים על מאחורי הקלעים של התהליך המתיש שהפך לחוויה אנושית כיפית ומרגשת, מאת הצוות המקצועי של בלאגן.

 

הכול מתחיל במיון

תהליך מעבר דירה מתחיל הרבה לפני שהמובילים מגיעים או אמורים להגיע, דווקא בשלב המרענן, המשחרר והנהדר מכל – המיון. בשלב זה אתם תידרשו למיין את כל החפצים, פרטי הלבוש והמכשירים שצברתם לאורך השנים ולהחליט מה הולך ומה נשאר. 

בין אם אתם אגרנים מקצועיים או שסתם לא שמתם לב לכך וצברתם פריט או שניים או שלושה וכן הלאה, ציוד מיותר מעמיס עלינו, מאוד. הוא תופס מקום בחלל, צובר אבק ומעמיס רגשית. ונהדר לגלות שוב ושוב שדווקא בנוכחות אדם מקצועי שלא הכרתם קודם לכן, הפרידה מכל החפצים המיותרים הופכת קלה וקלילה הרבה יותר גם למקצוענים שבאגרנים. אז תנו לכם את המתנה הזו, שתתחיל כבר בשלב המיון. רעננות קלילה ומשחררת מובטחת.

 

מעבר דירה ממשיכים אל האריזות

אריזה של דירה שלמה, בין אם מדובר על זוג בגיל השלישי שאסף חיים שלמים בביתו, או בזוג צעיר עם כמה עוללים שמחים ואנרגטיים ששועטים מפינה לפינה, היא משימה לא קלה. שוב, במיוחד אם אתם עמוסים במרוץ היומיומי האינטנסיבי ממילא, שלתוכו אתם אמורים להכניס גם את המשימה האינטנסיבית החדשה הזו. 

זכרו להצטייד מראש בכמות נכבדה מאוד של חומרי אריזה כולל ארגזים נקיים ויבשים, מסקינטייפים כיד המלך, טושים שחורים עבים ומספריים. אם אתם עושים זאת ללא ליווי מקצועי, רצוי להתחיל מספר שבועות מראש כדי להספיק, אך אז כמובן תידרשו לדלג בוקר וערב בין ארגזים בהם מונח הציוד האבוד זמנית שלכם. 

כאמור, העזרה של חברה מקצועית בעת מעבר דירה תאפשר לכם לנוח, לחייך, ולעבור את הכול בנחת. הכול יחלוף במהירות שיא, בקלות רבה וכהרף עין תוך יומיים תמצאו את עצמכם בביתכם החדש. ואם תזמינו מאתנו גם את שירותי הפריקה והסידור המומלצים לבית החדש, תיכנסו אל חדרי שינה מסודרים כמו בבית מלון, תפתחו מגירות מאורגנות באופן מעורר השתאות, ותרגישו ממש בחופשה חלומית בבית שלכם.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן