צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

סטיילינג דל תקציב


הום סטיילינגהיום נעסוק בסגנון הבית בתקציב נמוך, אז איך עושים זאת? האם זה בכלל אפשרי? התשובה היא : אפשרי בהחלט. עם מעט תושייה והרבה מעוף נוכל להפוך חלל משעמם שאינו מזמין לחלל מעוצב, נעים שמותיר רושם טוב. בתפקידנו כמסדרות בתים, לא פעם אנו נתקלות בדרישה לעצב מחדש את החלל, על מנת שאותו לקוח לא ירגיש שרק עבר דירה וזכה לסידור הבית אלא גם קיבל משהו חדש ומרענן שייעשה לו ולאורחיו הרגשה טובה. נתחיל בסידור הרהיטים הקיימים במיקומים חדשים. רהיטים שנמצאים ברשותנו כמו ספה, שולחן, כוננית, גופי תאורה ניידים-כל אלו ניתן למקם באופן שונה בחלל, סידור חדש, בהתאם למה שנרצה לשדר. העלות – אפס !

 

סידור החלל תוך שימוש בחפצים  שיש ברשותנו אינו עולה מאומה.

את השדרוג והשינוי נוכל לבצע בעזרת שינוי צבע ומרקם הטקסטיל בבית-למשל בסלון נוכל להחליף את כיסוי כריות הנוי בעלות של כמה עשרות שקלים, נפרוס מפה חדשה ואולי אף נוסיף שמיכת טלוויזיה צבעונית על הספה. דבר נוסף זה צבע על הקירות, במקרה והתקציב מוגבל ,או שנשנה  מראה של קיר אחד בהדבקת טפט פשוט(לא מהיקרים במיוחד) או שנצבע את אותו קיר בצבע שונה משאר החדר-מומלץ בצבע כהה יותר. אפשר לצבוע לבד בעזרת גלגלת.

כמות הצבע היא קטנה משום שאנו צובעים רק קיר אחד ומכאן שגם ההוצאה לא גדולה והאפקט המתקבל מאוד מרשים וקיבלנו שינוי גדול. זה הזמן לעשות קצת סדר בארונות הבית ולבדוק האם יש לנו בדים שאספנו ולא השתמשנו בהם, צנצנות זכוכית מעניינות שיכולות לשמש כחפצי נוי בשינוי קל וחפצי נוי שהבאנו עמנו מטיולים. אולי אפילו שאריות צבע ועץ מהם נוכל להרכיב מדפים חדשים, עליהם יונחו ספרים שלא היו מסודרים עד עכשיו. כל הפתרונות הללו לסגנון הבית מחדש הם בעלות מינימלית, פשוט דרוש מעט מרץ ויכולת חשיבה שתביא ליצירה חדשה ומעניינת, בהצלחה לכם.

צרו קשר
חייגו: 0723943676
הקליקו עכשיו ושריינו מקום לקיץ
השאירו פנייתכם כאן